Makabryczny wypadek. Noga mężczyzny odcięta przez glebogryzarkę

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
19-04-2023,16:05 Aktualizacja: 19-04-2023,16:08
A A A

Prace ogrodowe w gospodarstwie przerwał makabryczny wypadek, w wyniku którego jedna z nóg mężczyzny została odcięta przez noże glebogryzarki. Na miejscu interweniowali strażacy i medycy.

W miniony wtorek (18 kwietnia) dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Gorzowie Wielkopolskim (woj. lubuskie) otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Ściechów. Zadysponowano tam dwa zastępy straży pożarnej oraz karetkę pogotowia ratunkowego.

Okazało się, że podczas prac ogrodowych doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego nogi mężczyzny dostały się pomiędzy noże glebogryzarki.

kpp nowy dwór gdański, krynica morska, trotyl, prace ogrodowe

Podczas prac ogrodowych mężczyzna odkrył trotyl. Przyjechali kontrterroryści

39-letni mężczyzna zawiadomił policjantów, że podczas wykonywania prac ogrodowych wykopał z ziemi przedmioty przypominające materiał wybuchowy. Zazwyczaj takie grożące eksplozjami "niespodzianki" to znalezione na polach przez...

- Glebogryzarka zraniła mężczyznę w obie nogi. Jedna z nóg poniżej kolana została odcięta – przekazał portalowi gorzowianin.com Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej KM PSP.

Jako pierwsi na miejsce zdarzenia dotarli druhowie z pobliskich jednostek OSP. Zabezpieczyli obie nogi, zajęli się zatamowaniem krwotoku, a następnie podali rannemu tlen. Potem mężczyzna został przekazany załodze karetki, która zabrała go do szpitala.

Warto dodać, że tego samego dnia strażacy z Gorzowa oraz okolicznych jednostek OSP zajmowali się też gaszeniem pożaru kurnika, o którym pisaliśmy tutaj.

Poleć
Udostępnij
WAŻNE WYDARZENIE