Kosiniak-Kamysz zrezygnuje z funkcji prezesa PSL?

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Sonia Otfinowska PAP, (zac) | redakcja@agropolska.pl
28-06-2020,21:55 Aktualizacja: 28-06-2020,22:44
A A A

Nie zamierzam rezygnować z funkcji prezesa PSL; przepracowałem dotychczasowy czas najuczciwiej i najlepiej, jak potrafiłem - podkreślił szef Stronnictwa Władysław Kosiniak-Kamysz.

Dodał, że wyniki kandydatów PSL w poprzednich wyborach prezydenckich sytuowały się na podobnym poziomie.

Pytany o powyborcze rozliczenia, szef PSL - który według sondażowych wyników uzyskał w wyborach prezydenckich 2,6 proc. poparcia - podkreślił, że nie zamierza zrezygnować z funkcji prezesa PSL.

oze, spółdzielczość, władysław kosiniak-kamysz, wybory, polityka

Spółdzielczość i odnawialne źródła energii szansą dla wsi?

Spółdzielczość jest szansą dla polskiej wsi, tak samo jak odnawialne źródła energii - przekonywał w czwartek w Proszowicach (Małopolskie) prezes PSL i kandydat na prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz. Podczas spotkania z mieszkańcami...

- Nie zamierzam rezygnować, to mówię jednoznacznie. Pracowałem w trudnych warunkach przez te pięć lat - podkreślił Kosiniak-Kamysz. Zaznaczył przy tym, że podda się ocenie podczas kongresu partii.

- Przepracowałem ten czas najuczciwiej i najlepiej, jak potrafiłem - podkreślał. Zaznaczył, że wyniki kandydatów PSL w wyborach prezydenckich z ostatnich 15 lat są zbliżone do tego, który dziś uzyskał. "Nie jest to pewnie nasza konkurencja" - stwierdził Kosiniak-Kamysz.

Pytany o przekazanie poparcia Andrzejowi Dudzie albo Rafałowi Trzaskowskiemu, Kosiniak-Kamysz odparł, że najpierw trzeba poczekać na oficjalne wyniki wyborów. Zapewnił, że sam na pewno pójdzie głosować w II turze wyborów.

>> Więcej o wstępnych wynikach pierwszej tury wyborów prezydenckich przeczytasz tutaj.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj