Kolega nie chciał pić, więc pijany awanturnik ruszył w podróż traktorem

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
05-01-2022,15:05 Aktualizacja: 05-01-2022,15:10
A A A

Najpierw wszczął awanturę bo kolega odmówił wspólnego spożywania alkoholu. Potem postanowił udać się w podróż ciągnikiem rolniczym, zakończoną przez policjantów.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce (woj. podlaskie) otrzymał informację o nietrzeźwym mężczyźnie, który w Dubiczach Cerkiewnych wszczął awanturę ze znajomym, a następnie odjechał traktorem.

ciągnik, wypadek traktor

Traktorzysta wywrócił maszynę. Przyczyna szybko wyszła na jaw

Służby ratunkowe interweniowały w związku z niebezpiecznym zdarzeniem drogowym z udziałem nietrzeźwego traktorzysty. Do zdarzenia doszło w Witkowicach (pow. oświęcimski, woj. małopolskie). W trakcie czynności na miejscu stróże prawa...

"Powodem kłótni miał być brak chęci kolegi do wspólnego spożywania alkoholu. Po chwili 50-latek został zatrzymany do kontroli przez policjantów z Olsztyna. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie" - informuje hajnowska KPP.

Podczas trakcie kontroli wyszło ponadto na jaw, że mieszkaniec gminy Dubicze Cerkiewne ma orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych za wcześniejszą jazdę pod wpływem alkoholu. Po przeprowadzonej kontroli traktor trafił na parking strzeżony.

50-latkowi za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Z kolei za niezastosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów do lat 5.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj