Copy LinkXFacebookShare

Hamujący ciągnik wypadł z drogi. Ranną kobietę przewieziono do szpitala

Podczas hamowania ciągnik rolniczy wywrócił się na bok poza szosą. Ranna pasażerka trafiła do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność na drogach.

Stróże prawa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w minioną niedzielę (3 sierpnia) na trasie relacji Święty Kamień – Wilczyny w obrębie gminy Srokowo (pow. kętrzyński, woj. warmińsko-mazurskie).

Według ustaleń funkcjonariuszy, 69-letni kierujący ciągnikiem rolniczym marki Zetor z dołączoną przyczepą z balotami – podczas wykonywania manewru hamowania – stracił panowanie nad tym pojazdem i zjechał na pobocze. Tam traktor wywrócił się na bok.

„W wyniku tego zdarzenia 62-letnia pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku drogowego” – czytamy w policyjnym komunikacie.

Mundurowi apelują w nim o daleko posuniętą ostrożność na drogach i dostosowanie stylu jazdy do warunków panujących na przemierzanych szosach.

Zobacz nas w Google News

dopłaty do loch, dopłaty do trzody chlewnej, lochy, loszki hodowlane, trzoda chlewna, świnie, pomoc dla rolników, MRiRW, ARiMR, de minimis, wsparcie hodowców
Hodowla

Dopłaty do loch: 1000 zł na maciorę i 2000 zł do loszki hodowlanej

wapnowanie
Uprawa

Skrzyp polny po żniwach – jak zniszczyć uciążliwy chwast?

szkodniki w rzepaku
Uprawa

Insektycydy przeciwko pierwszym szkodnikom w rzepaku

ASF, afrykański pomór świń, dwa nowe ogniska ASF, ognisko ASF, ASF u świń, trzoda chlewna, świnie, bioasekuracja, Inspekcja Weterynaryjna, ASF 2026
Hodowla

Dwa nowe ogniska ASF u świń. Kolejne na Kujawach!