Drzewo spadło na pilarza. Mężczyzny nie udało się uratować

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
14-10-2020,13:40 Aktualizacja: 14-10-2020,13:47
A A A

Trwa postępowanie wyjaśniające w sprawie wypadku podczas prac leśnych, w wyniku którego zginął pilarz. Życie stracił również mężczyzna potrącony przez "mleczarkę".  

Do pierwszej tragedii doszło we wtorek w okolicy miejscowości Batyń (pow. świdwiński, woj. zachodniopomorskie). Jeden z pilarzy został przygnieciony drzewem.


wycinka drzew, mała, gmina Ropczyce , kpp w ropczycach

Śmierć przy wycince drzewa. Poważny zarzut dla traktorzysty

Przy wycince powalonego w lesie drzewa życie stracił uderzony konarem w głowę mieszkaniec gminy Ropczyce (woj. podkarpackie). Zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci usłyszał pijany traktorzysta. Do zdarzenia doszło na terenie kompleksu leśnego w...

Mimo prób przywrócenia funkcji życiowych, lekarzowi pozostało tylko stwierdzić zgon mężczyzny. Okoliczności i przyczyny tragedii będą wyjaśniać policjanci pod nadzorem prokuratury.

Z kolei na terenie jednego z zakładów w powiecie płońskim (woj. mazowieckie) także doszło do wypadku przy pracy - potrącenia pieszego przez samochód-mleczarkę.

- Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 42-letni kierowca ciężarówki marki Scania, mieszkaniec pow. makowskiego, w czasie cofania na przyzakładowym placu potrącił pracownika, który dostał się pod pojazd. 61-letni raciążanin z obrażeniami ciała został zabrany pogotowiem lotniczym do szpitala w Płocku, gdzie zmarł - poinformowała podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement