Co uprawia "Pudzian"? Pokazał zbiór kolejnych owoców

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
30-08-2021,14:45 Aktualizacja: 30-08-2021,14:46
A A A

Już od dłuższego czasu Mariusz Pudzianowski, jeden z najbardziej znanych na świecie polskich sportowców, pokazuje swoje rolnicze oblicze. Inwestuje w sady i maszyny do ich obsługi.

Kiedyś absolutny dominator w światowych zawodach strongmenów, a od dekady zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), jest też biznesmenem, posiadaczem m.in. firmy transportowej.

mariusz pudzianowski, sadownictwo, rolnictwo, łódzkie, pudzian

Pudzian mocno idzie w rolnictwo. Pokazał, jak tworzy nowy sad

Mariusz Pudzianowski ciężkie treningi odbywa nie tylko w sali treningowej, ale także na polach. Jeden z najpopularniejszych Polaków pokazał właśnie, jak zakładał swój nowy sad. Pudzian już od jakiegoś czasu prezentuje w mediach...

Inwestycje, które mają mu zapewnić spokojną przyszłość, po zbliżającym się niechybnie końcu kariery sportowej, dotyczą także rolnictwa. "Pudzian" postawił przede wszystkim na sadownictwo, pokazując zresztą kiedyś w mediach społecznościowych, jak zakłada sad.

W najnowszych filmikach siłacz, który obok Roberta Lewandowskiego jest chyba najsłynniejszym polskim sportowcem, pokazał podróż na specjalistycznym kombajnie z jednego ogrodu do drugiego, by zebrać wiśnie.

- Teraz Mariusz rządzi na drodze z 5 metrów (wysokości - red.). Chłopaki mnie asekurują, jeden samochód z przodu, drugi z tyłu, żeby ktoś mnie nie zawadził -  mówi wyraźnie rozbawiony Pudzianowski. Mechaniczny zbiór wiśni już też kiedyś zademonstrował.

Teraz widocznie zainwestował w kolejna uprawę - borówki amerykańskiej. Jak wygląda jej zbiór, można przekonać się z najnowszego nagrania "Pudziana". Nie stroni  tam od haseł motywacyjnych dla swojej załogi. - Park maszynowy z Pudzian Team sprawdza się! Usługi też wykonujemy, kombajnami samojezdnymi i ciąganymi - zapewnia Pudzianowski na Instagramie.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement