Cielak w bagażniku renault. Kierowca będzie miał kłopoty

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
16-11-2017,11:00 Aktualizacja: 16-11-2017,11:09
A A A

Podróż cielaka w osobowym renault to widok, który powinien nie tylko dziwić, ale również oburzać ze względu na lekkomyślność kierowcy. Niecodzienną sytuację zauważono 13 listopada w Odolanowie w powiecie ostrowskim (Wielkopolska).

Jeden z kierowców, który zatrzymał się na światłach w poprzedzającym go aucie zobaczył cielaka. Zwierzę stało w bagażniku auta i co chwilę obijało się o tylną szybę.

Film wrzucony do sieci szybko zainteresował policjantów.

- Otrzymaliśmy informację o zamieszczonym w internecie filmiku, na którym widać samochód osobowy renault scenic, w którego części bagażowej przewożone jest cielę. Policjanci przeprowadzą w tej sprawie czynności wyjaśniające, celem ustalenia, czy doszło do popełnienia czynu zabronionego - mówi w rozmowie z portalem faktykaliskie.pl nadkom. Krzysztof Kula, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

[WIDEO] Mundurowi sprawdzają, czy zwierzę nie ucierpiało podczas transportu

O odpowiedzialności kierującego za przewóz cielaka będzie można mówić, kiedy mundurowi ustalą dokładne okoliczności zaistniałej sytuacji.

W przypadku popełnienia wykroczenia grozi mandat karny w wysokości nawet 500 złotych lub kara grzywny, której wysokość określa sąd.

źródło: faktykaliskie.pl

Poleć
Udostępnij