Bustowski kontra Gessler. Awantura o żywność na planie "Kuchennych rewolucji"

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
28-07-2021,18:40 Aktualizacja: 29-07-2021,20:47
A A A

Marcin Bustowski, działacz rolniczy starł się ze słynną restauratorką Magdą Gessler, zarzucając jej promowanie w telewizji niezdrowej żywności. Gwiazda wyrzuciła jego telefon.

Lider Związku Zawodowego Rolników Rzeczpospolitej "Solidarni" od pewnego czasu - jak sam podkreśla - walczy o zdrową żywność w Polsce. Krytykuje m.in. używanie glifosatu, tucz nakładczy i oferowane w marketach produkty.

Komitet Obrony Polskiego Rolnictwa i Hodowców Zwierząt,Sławomir Izdebski, Marcin Bustowski, KOPRiHZ

Izdebski dołączą do Bustowskiego. Razem chcą walczyć o interesy rolników

Powstały kilka tygodni temu Komitet Obrony Polskiego Rolnictwa i Hodowców Zwierząt staje się coraz silniejszy. 21 marca porozumienie w ramach KOPRiHZ podpisał Sławomir Izdebski, lider OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych....

O glifosacie w żywności miał też rozmawiać z Gessler, a ta z kolei miała poprosić o wiadomość w tej sprawie i obiecywać kontakt. Ponieważ do tego nie doszło, Bustowski z towarzyszami udali się do Karpacza, gdzie restauratorka z ekipą kręciła w jednej z restauracji kolejny odcinek programu "Kuchenne Rewolucje" .

- Chcieliśmy zapytać, skąd pani Gessler bierze produkty do rewolucji. Może przyjdzie i porozmawia, z czego gotują - mówił działacz na nagraniu.

Wzywał gwiazdę do wyjścia z jadłodajni przez megafon i to się udało. W konfrontacji słownej zarzucił jej promowanie tuczu nakładczego i chemicznej żywności.

Natomiast Gessler radziła mu "wziąć coś na uspokojenie", a potem wytrąciła z uchwytu telefon komórkowy, którym nagrywał zajście. - Pan jest agresorem, ja też - skomentowała restauratorka.

Bustowski zapowiedział zaś pozew w kwestii zniszczonego telefonu i zgłosił sprawę policji.

 

WIDEO Awantura na planie "Kuchennych rewolucji"


 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu