Blokują drogi i częstują kierowców pieczonym mięsem

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
19-02-2015,11:45 Aktualizacja: 19-02-2015,17:51
A A A

Na rondzie w Bogucinie (woj. lubelskie) rozpoczęła się czterogodzinna akcja protestacyjna. Blokowane jest skrzyżowanie dróg krajowych numer 12 i 17. W proteście bierze udział około 100 osób i 30 ciągników rolniczych.

Aby ominąć blokadę - można skorzystać z kilku alternatywnych rozwiązań. Przy wyjeździe z Lublina Aleją Warszawską można zjechać na trasę S 17. W Jastkowie auta będą też kierowane na drogę w kierunku Sieprawic. Z drogi ekspresowej S 17 nie będzie możliwy zjazd do Jastkowa - informuje Polskie Radio Lublin.

W Lubelskiem do godz. 15 będzie także rotacyjnie blokowana droga wojewódzka nr 835 z Lublina do Przemyśla w miejscowości Zielona w gminie Krzczonów.

Na tym jednak nie koniec. Do późnych godzin popołudniowych kierowcy będą mieli problemy z przejazdem drogą krajową nr 17 w Sitańcu pod Zamościem. Przed południem rozpoczęła się blokada drogi krajowej numer 19 Lublin-Kraśnik w Wilkołazie.

W Bogucinie rolnicy starają się tłumaczyć zdezorientowanym kierowcom, dlaczego blokują ruch. Niedogodności rekompensują rozdając... pieczone mięso.

WIDEO. Blokada drogi krajowej nr 62 we Frankopolu

Poleć
Udostępnij
WAŻNE WYDARZENIE