ARiMR zaprasza rolników na bezpłatne webinarium o dotacjach

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Małgorzata Werner-Woś PAP, (em) | redakcja@agropolska.pl
14-07-2021,15:05 Aktualizacja: 14-07-2021,15:09
A A A

15 i 16 lipca o godz. 11 odbędzie się darmowe webinarium dla rolników, podczas którego eksperci z ARiMR opowiedzą o zasadach ubiegania się o pomoc na inwestycje w "Modernizację gospodarstw rolnych".

W komunikacie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa czytamy, że webinarium obędzie się z użyciem aplikacji MS TEAMS. Osoby, które chcą wziąć w nim udział, mogą zrobić to korzystając z linków, które znajdują się na stronie ARiMR.

modernizacja gospodarstw rolnych,prow 2014-2020, wsparcie dla rolnictwa

Modernizacja gospodarstw. Pięć naborów wniosków w jednym terminie

Do 19 sierpnia w ARiMR można ubiegać się o wsparcie finansowe na "Modernizację gospodarstw rolnych" we wszystkich pięciu obszarach. "Po raz pierwszy odbędą się w tym samym terminie nabory wniosków o przyznanie pomocy dotyczące...

Gospodarze, którzy nie mają komputerów lub dostępu do internetu, a chcieliby wziąć udział w webinarium, powinni skontaktować się ze swoim oddziałem regionalnym.

"Tam uzyskają informacje o placówkach, w których będzie możliwość uczestniczenia w e-spotkaniu. Uprzejmie informujemy, że ze względu na obostrzenia spowodowane covid-19 liczba rolników, którzy będą mogli wziąć udział w webinarium stacjonarnie jest ograniczona" - podała Agencja.

Jak zapowiedziano, w trakcie webinarium eksperci z ARiMR opowiedzą o zasadach ubiegania się o pomoc na inwestycje w "Modernizację gospodarstw rolnych" - nabór trwa do 19 sierpnia.

W e-spotkaniu uczestniczyć będą również przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, którzy omówią bieżące działania skierowane do rolników.

15 lipca w godzinach porannych podany zostanie adres skrzynki e-mail, za pośrednictwem której będzie można zadawać pytania ekspertom biorącym udział w webinarium.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj