ARiMR ma nowego wiceprezesa

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: ARiMR, (em) | redakcja@agropolska.pl
16-12-2021,11:05 Aktualizacja: 16-12-2021,11:13
A A A

Beata Nowosielska została powołana na stanowisko zastępcy prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Nadzorować będzie departamenty administracyjno-gospodarczy, finansowy, księgowości i zarządzania należnościami.

Nowosielska urodziła się w 1977 roku w Warszawie. Jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, gdzie uzyskała tytuł magistra socjologii.

tworzenie krótkich łańcuchów dostaw, ARiMR, PROW 2014-2020, wsparcie dla rolnictwa

ARiMR uruchamia kolejny nabór wniosków. Na kogo czekają pieniadze?

Od 31 grudnia 2021 r. do 31 stycznia 2022 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmować wnioski o pomoc w ramach działania "Współpraca" na tworzenie krótkich łańcuchów dostaw. Wsparcie...

Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu zarządzania strategicznego na Uniwersytecie Szczecińskim, polityki ochrony środowiska w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, a także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Obecnie studiuje tam ochronę danych osobowych i zarządzenie bezpieczeństwem informacji. Posiada również tytuł Master of Bussines Administration oraz uprawnienia zawodowe kontrolera finansowego.

W latach 2014-2016 związana była z warszawskim samorządem jako radna. Od 2016 roku pracowała w Ministerstwie Środowiska, a od 2017 roku piastowała stanowisko Dyrektora Generalnego kolejno w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska i Państwowej Agencji Atomistyki, gdzie odpowiadała za finanse urzędów, zamówienia publiczne i zarządzanie zasobami ludzkimi.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement