Nowe technologie odgrywają coraz większe znaczenie w gospodarstwach

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
22-06-2020,17:05 Aktualizacja: 30-06-2020,11:02
A A A

30 czerwca w warszawskim hotelu Bristol odbędzie się debata ekspercka dotycząca rozwoju rolnictwa w Polsce zorganizowana przez Executive Club.

Dyskusję zdominują zagadnienia dotyczące wykorzystania najnowszych technologii.

Debata odbędzie się pod hasłem "Agrobiznes 4.0" i skupi grono ekspertów. Spotkanie odbędzie się m.in. pod patronatem honorowym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a partnerami wydarzenia zostały firmy: BASF Polska, InterRisk, Nordkalk, ONE House, Skotan oraz Syngenta.

roboty udojowe, bydło mleczne, modernizacja, mleko, obora, robot do podgarniania paszy, stacja paszowa

Roboty w oborze pomagają w pracy

Robot do doju, podgarnianie i mieszanie TMR-u oraz czyszczenie posadzki. Tak wygląda nowoczesna obora dla 70 krów dojnych, która od 2 lat funkcjonuje w Wielkopolsce.    Adam Warnke z miejscowości Gajewo w woj. wielkopolskim...
"Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków ostrożności i wymagań sanitarnych" - zapewniają organizatorzy.

W części merytorycznej zaproszeni prelegenci poruszą najbardziej aktualne zagadnienia związane z wyzwaniami dla agrobiznesu, wpływu nowych technologii na branżę oraz możliwościami finansowania rolnictwa. Paneliści pochylą się nad tematem nowych technologii, które zaczynają mieć coraz to większe znaczenie dla firm z branży.

Spróbują odpowiedzieć na pytania związane z budowaniem wzorowej współpracy pomiędzy producentami rolnymi, dystrybutorami i dostawcami. Jednym z zagadnień będzie zmiana tradycyjnego podejścia na rzecz niekonwencjonalnych rozwiązań oraz rola producentów w redukcji negatywnego oddziaływania na środowisko.

Wydarzenie dedykowane jest producentom rolnym, koncernom chemicznym, dystrybutorom, przedsiębiorstwom z sektora przetwórstwa rolno-spożywczego, producentom sprzętu rolniczego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Chęć uczestnictwa należy zgłosić pod adresem: potwierdzenia@executive-club.com.pl. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy rejestracji uczestnictwa.

WIDEO Relacja na żywo. Debata Executive Club: Agrobiznes 4.0

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
WAŻNE TERMINY

3.01.2022– 30.12.2022 - inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej

1–31.12.2022 - dopłaty do składek ubezpieczenia zwierząt