Copy LinkXFacebookShare

Hermann Lohbeck zastąpi Lothana Kirszuna na stanowisku rzecznika zarządu Claas

 

W Claas następuje zmiana personalna. Od pierwszego października 2017 dotychczasowy rzecznik zarządu Claas – Lothan Kirszun – przechodzi na emeryturę.

Zastąpi go Hermann Lohbeck. – Lothan Kirszun osiągnął bardzo dużo dla naszej firmy. Przez 36 lat pracując w firmie Claas zajmował stanowiska kierownicze, w tym 15 lat pracował w zarządzie Grupy. Jest istotną siłą napędową sukcesu firmy Claas i motorem w jej dalszym rozwoju. Tę posadę przejmie Hermann Lohbeck, człowiek o dynamicznej osobowości, który posiada niemal dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu – wyjaśnia Catharina Claas-Mühlhäuser, przewodnicząca Rady Nadzorczej.

Hermann Lohbeck został członkiem zarządu Claas w 2014 roku i jest odpowiedzialny za dział zbioru zbóż. Ma dyplom w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i początkowo pracował jako asystent księgowego w firmie audytorskiej, zanim został konsultantem podatkowym i biegłym rewidentem. W 1999 roku Hermann Lohbeck dołączył do firmy Claas, gdzie pełnił obowiązki kierownika ds. księgowości i podatków, a także działu controllingu. Od 2014 roku był Dyrektorem Handlowym działu Samojezdnych Maszyn Żniwnych Claas.

Od 1 października pod opieką Hermanna Lohbecka, nowo mianowanego Rzecznika Zarządu Grupy Claas, znajdzie się również dział Komunikacji i Rozwoju Korporacyjnego.

 

Zobacz nas w Google News

Aktualności

Rolnicy: kto może, niech sprzedaje stada i ratuje, co się da

Weterynaryjny Numer Identyfikacyjny, WNI, ARiMR, Inspekcja Weterynaryjna, hodowcy, bydło, trzoda chlewna, drób
Hodowla

Weterynaryjny Numer Identyfikacyjny. Będzie prostsza procedura

ubój pastwiskowy, bydło, dobrostan zwierząt, Stefan Krajewski, MRiRW, hodowla bydła, ubój zwierząt, weterynaria
Hodowla

Ubój pastwiskowy. Nowe przepisy wchodzą w życie już 6 lipca

Aktualności

MRiRW: rolnicy mogą już składać wnioski w aplikacji suszowej