Copy LinkXFacebookShare

Włożył rękę w „ślimaka” wysypującego zboże

56-latek trafił do szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku podczas pracy z kombajnem. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Żółkiew-Kolonia (pow. krasnostawski, woj. lubelskie).

Jak wstępnie ustalili policjanci, 56-latek z gminy Żółkiewka próbował naprawić kombajn zbożowy i w pewnym momencie włożył rękę w "ślimaka" wysypującego ziarno.

Na miejsce wezwano załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, która śmigłowcem przetransportowała poszkodowanego do szpitala w Chełmie. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia.
 

Zobacz nas w Google News

Aktualności

Policjanci rozpoczęli kontrole rolników. „Nie będzie taryfy ulgowej”

Aktualności

Straszna śmierć traktorzysty. Zginął po wywróceniu się ciągnika

stres cieplny u świń, trzoda chlewna, hodowla świń, rozród świń, laktacja loch, zdrowie jelit, żywienie świń, dobrostan zwierząt
Hodowla

Stres cieplny u świń obniża wyniki produkcyjne

Aktualności

Śmiertelne zderzenie z ciągnikiem. 69-latek zginął na miejscu