Moddus Start, czyli nowy etap w regulacji wzrostu zbóż

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
17-02-2016,19:20 Aktualizacja: 31-03-2016,9:08
A A A
Moddus Start firmy Syngenta to nowy regulator wzrostu stworzony specjalnie z myślą o wczesnych zabiegach na intensywnie prowadzonych plantacjach zbożowych.
 
Nowoczesna formulacja DC, czyli koncentrat dyspergujący, pozwala nie tylko na skuteczne stosowanie preparatu w niskich temperaturach, ale umożliwia także znakomitą przyczepność oraz szybkie wnikanie do wnętrza rośliny.
 
Syngenta rekomenduje stosowanie produktu w technologii dwuzabiegowej: pierwszy zabieg produktem Moddus Start: od fazy końca krzewienia do fazy strzelania w źdźbło (BBCH 29-30), natomiast w drugim zabiegu Moddus 250 EC (do fazy liścia flagowego - BBCH 39).
 
Moddus Start wzmacnia i rozbudowuje system korzeniowy, wpływa na skrócenie pierwszych międzywęźli, wzmacnia i pogrubia źdźbło w efekcie zapobiegając wyleganiu.
 
Produkt posiada rejestrację w najważniejszych gatunkach zbóż - szczególnie polecany jest do intensywnie prowadzonych łanów pszenicy, które w największym stopniu narażone są na wyleganie.
 
Moddus Start 250 DC jest nowym regulatorem wzrostu, specjalnie zaprojektowanym do wczesnych zabiegów w intensywnie prowadzonych łanach zbóż.
 
Unikalna formulacja DC gwarantuje:
  • większy stopień pokrycia liści i bardziej efektywne wykorzystanie substancji aktywnej
  • doskonałe działanie w niskich temperaturach (już w 5-10°C)
  • bezpieczny rozwój roślin przy najlepszym efekcie regulacji wzrostu
  • możliwość mieszania z herbicydami zbożowymi

[WIDEO] Czym różni się Moddus od produktów konkurencyjnych?

 

Pliki do pobrania:
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement