Zamów nasiona buraka cukrowego przez internet

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (ala) | redakcja@agropolska.pl
28-12-2020,11:40 Aktualizacja: 28-12-2020,12:09
A A A
Koncern Pfeifer&Langen Polska S.A poinformował, że dzisiaj uruchomił na swojej stronie internetowej moduł wyboru i składania zamówień na nasiona burków cukrowych na sezon 2021.
 
Każdy plantator Pfeifer&Langen Polska S.A. mający podpisaną umowę kontraktacyjną na 2021 r., po zalogowaniu się do portalu plantatorskiego (poprzez link „wyniki plantatora” na stronie internetowej liz.pl) będzie miał możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie odmiany i ilości nasion.
 
Pfeifer&langen, cena za buraki cukrowe, związek plantatorów buraka przy cukrowni Glinojeck, Cukrownia Glinojeck, KZPBC

Plantatorzy buraka cukrowego wynegocjowali lepsze warunki

Na wniosek Prezydium Zarządu Związku Plantatorów Buraka Cukrowego przy Cukrowni Glinojeck S.A., 1 grudnia br. odbyło się spotkanie z Zarządem Pfeifer&Langen Polska poświęcone renegocjacji treści umowy kontraktacyjnej na lata 2020/21 i...
Przed rozpoczęciem wyboru i zamawiania nasion buraków należy zapoznać się z krótką instrukcją - kliknij tutaj.
 
Wynika z niej, że plantator będzie mógł skorzystać z dwóch opcji płatności za nasiona, tj. zapłata do 30 kwietnia 2021 r. lub w ramach rozliczenia za buraki. 
 
W określeniu wymaganej ilości nasion, w zależności od zakładanego areału uprawy i wybranej gęstości siewu, pomoże kalkulator. W panelu znajdują się także krótkie opisy odmian. 
 
W przypadku pytań lub uwag koncern prosi o kontakt z doradcą surowcowym z danego rejonu kontraktacyjnego.
 
  •  Krok po kroku w zakresie doboru odmian, nawożenia i ochrony. Zamów prenumeratę miesięcznika "Nowoczesna Uprawa" już teraz
 
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement