Copy LinkXFacebookShare

Opony Galaxy Mighty Trac ND L-4

ATG wprowadza nowe opony Galaxy przeznaczone dla ładowarek ze sterowaniem burtowym, na wszystkie rodzaje powierzchni. Są to opony Galaxy Mighty Trac ND L-4.

Grupa ATG wyprodukowała specjalistyczne opony całoroczne do wszystkich rodzajów powierzchni. Nowa grupa ogumienia ma o 10% większą powierzchnię nacisku i wysoką odporność na zużycie, przecięcia i starzenie. Ponadto charakteryzuje się dużą wytrzymałością na rozciąganie, ma dobre właściwości jezdne na śniegu i również odporność na wysokie temperatury.

Ogumienie całoroczne

Nowe opony Galaxy Mighty Trac ND zostały stworzone w wyniku sporych doświadczeń Galaxy w produkcji wysokiej jakości opon do ładowarek ze sterowaniem burtowym i z myślą o pracy całorocznej. Najnowsza opona L-4 do ładowarek typu skid steer sprawdza się na twardych nawierzchniach, takich jak drogi lub utwardzone nawierzchnie w gospodarstwach, a także w lepkim błocie, luźnym piasku lub śniegu. Jak podaje producent – wzór bieżnika z dużymi blokami zapewnia przyczepność w każdych warunkach i niezawodne działanie przez cały rok.

Duże, schodkowane klocki

Bezkierunkowy wzór bieżnika opon Mighty Trac ND charakteryzuje się dużymi blokami, schodkowanymi klockami bocznymi i ustawionymi pod kątem lamelami. Duże klocki boczne zapewniają o 10% większą powierzchnię nacisku w porównaniu z konkurencyjnymi oponami, a ustawione pod kątem lamele zwiększają przyczepność i odgrywają dużą rolę podczas jazdy po śliskich nawierzchniach. Nowa opona Galaxy do ładowarek ze sterowaniem burtowym – zdaniem producenta – przewyższa również opony konkurencyjne pod względem odporności na zużycie na drodze, przecięcie i kruszenie, wytrzymałości na rozciąganie a także zapewnia wyjątkowo wysoką odporność na wysokie temperatury.

Szczegół tkwi w mieszance

Wysoką wytrzymałość i trwałość opon uzyskano dzięki specjalnej mieszance użytej do produkcji bieżnika. Solidną konstrukcję ścian bocznych wzmacniają dodatkowo ochraniacze obręczy, które zabezpieczają oponę Mighty Trac ND przed uszkodzeniami zewnętrznymi. – Ta nowa opona do ładowarek ze sterowaniem burtowym została opracowana z myślą o użytkownikach wymagających najwyższej wydajności przez cały rok, na wszystkich rodzajach powierzchni, bez konieczności zmiany opon z letnich na zimowe i odwrotnie. Dzięki specjalnej konstrukcji i mieszance opona Mighty Trac ND zapewnia dokładnie takie właściwości – mówi Angelo Noronha, prezes Alliance Tire Group na obszarze EMEA. Nowe opony Galaxy Mighty Trac ND do ładowarek ze sterowaniem burtowym są dostępne w rozmiarach 10-16,5NHS i 12-16,5NHS. Trwają prace nad rozmiarem 14-17,5NHS.

Zobacz nas w Google News

pełna mobilizacja służb, grypa ptaków, HPAI, drób, bioasekuracja, hodowla drobiu, Inspekcja Weterynaryjna,
Aktualności

Pełna mobilizacja służb. Grypa ptaków pod ścisłą kontrolą

owiur, eliminacje, olimpiada
Olimpiada

Szczegóły eliminacji okręgowych XLIX edycji OWiUR

Nowoczesna obora mleczna
Hodowla

Nowoczesna obora mleczna z możliwością dalszego rozwoju