Opony Ceat z 7-letnią gwarancją

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Bujak | bujak@rpt.pl
28-06-2019,7:25 Aktualizacja: 28-06-2019,7:40
A A A

Ceat, obecnie indyjska marka, oferuje siedmioletnią gwarancję na opony, aby podkreślić zaangażowanie w segment opon radialnych wykorzystywanych w rolnictwie. Ceat to skrót od pierwotnej włoskiej nazwy firmy - Cavi Elettrici e Affini Torino.

Producent opon Ceat Specialty, stale rozszerzający asortyment swoich opon wykorzystywanych w rolnictwie, zapowiedział wprowadzenie siedmioletniej gwarancji. Dotyczy ona całego asortymentu opon radialnych do ciągników, stworzonych z myślą o niskim ugniataniu gleby i wysokiej przyczepności.

Zgodnie z zapowiedzią i warunkami udzielonej gwarancji, firma oferuje 100-procentowe uznanie rolniczych opon radialnych Ceat niezdatnych do użytku w ciągu pierwszych dwóch lat posiadania z powodu wady materiałowej, czy produkcyjnej, pod warunkiem, że zużycie bieżnika nie przekracza 25%. Dążąc do tego, aby proces roszczeń gwarancyjnych był bardziej przyjazny dla konsumenta, firma akceptuje zgłoszenia roszczeń przesyłane drogą elektroniczną wraz ze zdjęciami cyfrowymi. - Chociaż jesteśmy stosunkowo nowym podmiotem w sektorze pojazdów pozadrogowych, mamy łącznie 90-letnie doświadczenie w branży oponiarskiej i jesteśmy gotowi wnieść taki poziom zaangażowania w nasze produkty, aby pokazać naszą wiarę w nasz projekt i produkcję. Zdajemy sobie również sprawę, że rolnicy chcą lepiej przewidywać koszty i niezawodność swoich maszyn, a my chcemy pomóc im w tym procesie - mówi Vijay Gambhire, dyrektor zarządzający Ceat Specialty.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj