Apollo Vredestein - kontrakt zaopatrzeniowy z Claas

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Bujak | bujak@rpt.pl
01-06-2018,15:55 Aktualizacja: 01-06-2018,16:08
A A A

Apollo Vredestein podpisało umowę na dostarczanie opon Vredestein Traxion z firmą Claas. Opony Traxion są dostarczane bezpośrednio do zakładu produkcyjnego Claas Tractor w Le Mans, gdzie są one zakładane do ciągników Arion 500 i 600 oraz Axion 800 i 900.

Ta umowa jest jednym z pierwszych efektów inwestycji firmy Apollo Vredestein w zwiększenie zdolności produkcyjnych firmy w zakresie opon rolniczych w Holandii i w Indiach. Inwestycje te umożliwiły zwiększenie zarówno gamy opon rolniczych firmy Vredestein, jak i liczby dostępnych opon dla klientów, takich jak producenci części i wyposażenia na tzw. pierwszy montaż do ciągników.

Odzew firmy na potrzeby rynku

Opony Vredestein TraxionXXL i Traxion+ zostały umieszczone w cenniku firmy Claas Tractor jako opcja w październiku ubiegłego roku. Była to odpowiedź na wyrażaną przez wielu importerów, dealerów i użytkowników końcowych chęć zamawiania opon Vredestein do ciągników marki Claas bezpośrednio z fabryki.

To nie pierwszy raz

Firmy Claas Tractor i Vredestein już od wielu dekad ściśle ze sobą współpracowały. Wiele dziesiątek tysięcy opony marki Vredestein trafiły już do fabryk firmy Claas w Bad Saulgau (Niemcy) i Woippy (Francja), gdzie saone montowane do przyczep samozbierających do sianokiszonki i pras. Dodanie zakładu w Le Mans sprawia, że firma Vredestein zaopatruje w opony już trzy fabryki niemieckiego potentata.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.
Aktualne wydanie RPT
11/2020