AGCO podwójnie docenia Trelleborga

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Towpik | towpik@rpt.pl
08-12-2015,8:45 Aktualizacja: 08-12-2015,8:42
A A A

W trakcie konferencji  AGCO "‘Best Quality Performance’' w zakładzie w Chanzhou w Chinach, Sandy Luo, Senior Menedżer Sprzedaży i Marketingu na Chiny Działu Opon Rolniczych i Leśnych w Trelleborg Wheel Systems, odebrała nagrodę ‘Best Quality Performance 2015" z rąk Josipa Tomasevica, VP Global Purchasing & Material AGCO. Natomiast nagrodę "AGCO EAME 2015 ‘Supplier of the Year’ w kategorii "Logistyka", Trelleborg odebrał w fabryce AGCO Fendt w Marktoberdorf w Niemczech. Odebrał ją Paolo Pompei otrzymał nagrodę z rąk Buelenta Ileri, Dyrektora Transportu i Logistyki AGCO EAME.

Paolo Pompei, Prezes Działu Opon Rolniczych i Leśnych w Trelleborg Wheel Systems, mówi: - To podwójne uznanie dla Trelleborga jako partnera AGCO jest wyjątkowym osiągnięciem dla nas i świadectwem, dzielonego z AGCO, zaangażowania w poprawę efektywności, wydajności i perspektywiczny rozwój rolnictwa. Jesteśmy niezwykle dumni z tych nagród, ponieważ potwierdzają ogromne wysiłki Trelleborg wspierania wspólnych z AGCO inicjatyw.

Josip Tomasevic skomentował natomiast wyróżnienie producenta opon słowami: - Trelleborg jest jednym z liderów na rynku w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań technologicznych zapewniających komfort, bezpieczeństwo i dążenie do zrównoważonego rolnictwa. Wdrażanie i rozwijanie tych rozwiązań, zbieżne ze strategią AGCO, pozwala Trelleborgowi reagować na wymagania naszych klientów. Trelleborg wspiera globalną strategię AGCO od 2011 roku - w którym został otwarty zakład produkcyjny traktorów w Chinach - udowadniając swoje pełne poparcie dla planu AGCO rozszerzania produkcji w Chinach w nadchodzących latach.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement Advertisement
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu