Przyczepy Metaltech mają finansowanie

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Bujak | bujak@rpt.pl
28-10-2015,11:00 Aktualizacja: 28-10-2015,12:02
A A A

Od października br. Metaltech z Mirosławca wprowadził program finansowania fabrycznego zakupu swoich przyczep rolniczych. Program ten obsługuje BZ WBK Leasing.

Dzięki takiemu rozwiązaniu rolnicy mogą szybko i na atrakcyjnych warunkach otrzymać zamawiane pojazdy i nie martwić się o pieniądze na ich zakup. Jest to już trzeci program finansowania fabrycznego w tym roku, którego partnerem finansowym został BZ WBK Leasing.

- Finansowanie fabryczne to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu polscy rolnicy oprócz informacji o maszynie, otrzymują w punkcie sprzedaży w pełni dopasowaną ofertę pożyczki. Oznacza to znaczną oszczędność część czasu, który jest dla rolników bardzo istotny. Poza korzyściami finansowymi zapewniamy klientom sektora Agro sprawną obsługę, a liczbę wymaganych dokumentów ograniczyliśmy do niezbędnego minimum – mówi Tomasz Górski, menedżer rynku rolnego w BZ WBK Leasing.

Metaltech obiekt

Metaltech otworzył drugą fabrykę

Wczoraj (1 października) odbyło się uroczyste otwarcie zakładu produkcyjnego firmy Metaltech w Chojnicy koło Mirosławca. W miejscu tym będą wytwarzane dwuosiowe przyczepy burtowe serii DB i DBL. Powierzchnia całego obiektu w Chojnicy wynosi 22 ha,...

Dwa rodzaje pożyczek

Pożyczka ma dwa warianty: może to być 50/50, czyli 50% wartości transakcji rolnik musi wpłacić sam, z kolei pozostała część jest spłacana dopiero po 12 miesiącach, czyli po roku użytkowania przyczepy. Inna wersja pożyczki 4x25, zakłada udział własny na poziomie 25% i umowę na 18 miesięcy, co daje możliwość rozłożenia spłaty pożyczki w półrocznych ratach.

W obu przypadkach oprocentowanie wynosi 0%, a jedyny koszt pożyczki, to tylko złotówka doliczana do każdej raty. - Do naszych klientów w całej Polsce docieramy poprzez sieć 400 mobilnych doradców finansowych, w tym 70 mobilnych doradców ds. Agrobiznesu, którzy są dedykowani tylko do tego sektora i świetnie znają specyfikę pracy rolników. Oferta dostępna jest także we wszystkich punktach sprzedaży Metaltech oraz w blisko 900 oddziałach Banku Zachodniego WBK zlokalizowanych na terenie całego kraju – dodaje Jacek Zwierski, dyrektor sprzedaży ds. rynku rolnego w BZ WBK Leasing.

Można także ubezpieczyć

Klienci, którzy skorzystają z finansowania spółki z Mirosławca, mogą również skorzystać z produktów ubezpieczeniowych, np. ubezpieczenia GAP (z ang. Guaranteed Asset Protection), które zapewnia ochronę przed stratą finansową w przypadku kradzieży lub zniszczenia finansowanego środka trwałego, czy też ubezpieczenia Bezpieczna Rata zapewniającego spłatę raty w wypadku nieprzewidzianych wydarzeń losowych.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj