Konfigurator internetowy opryskiwacza Unia Europa XL

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
04-08-2020,11:10 Aktualizacja: 04-08-2020,10:32
A A A
Marka Unia uruchomiła platformę internetową, która pozwala skonfigurować opryskiwacz Europa XL. Znajduje się tam również formularz kontaktowy pozwalający w razie potrzeby wysłać szczegółowe pytania oraz przekierowanie do mapy dilerów.
 
- Dobór odpowiedniej maszyny i opcji dodatkowych opryskiwacza, jest jednym z trudniejszych zadań dla naszych handlowców. Wchodząc na stronę europaxl.com można w łatwy i czytelny sposób dowiedzieć się jak w dziesięciu krokach zbudować odpowiednią specyfikację intersującego nas modelu opryskiwacza. Strona internetowa jest bogata w zdjęcia, filmy i schematy pokazujące działania poszczególnych elementów wyposażenia dodatkowego i funkcjonalności całej maszyny - czytamy w komunikacie prasowym. Konfigurator internetowy opryskiwacza Unia Europa XL dostępny jest w językach; angielskim, niemieckim i rosyjskim.
 
Opryskiwacze Unia Europa XL dostępne są z belkami polowymi o szerokości roboczej od 18 do 30m i zbiornikami na ciecz roboczą o pojemnościach: 2500 / 3000 / 4000 l.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.
Advertisement