Samasz pokazał nowe dyski tnące

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | plocki@rpt.pl
29-03-2017,14:40 Aktualizacja: 31-03-2017,8:24
A A A
- Dążąc do spełniania coraz bardziej wyśrubowanych wymagań, dokonaliśmy niezwykle korzystnych modernizacji dysków tnących z serii LiteCUT. Stworzyliśmy tym samym zupełnie nową generację dysków, które są w pełni zamienne ze starszymi modelami i mogą być bez problemu używane w starszych zespołach tnących kosiarek Samba - mówi Norbert Pawluczuk szef marketingu firmy Samasz.
 
Samasz podaje, że zoptymalizowanie kształtu dysków tnących LiteCut poprawiło ich właściwości tnące i znacznie usprawniło podbijanie masy zielonej, a także podniosło ogólną wytrzymałość i żywotność dysków. Ponadto poprzez redukcję prześwitu między dyskiem i listwą konserwacja dysków jest teraz łatwiejsza. Na uwagę zasługują również specjalnie ukształtowane nowoczesne belki tnące, które wytłoczone są z jednego elementu, dzięki czemu cała konstrukcja stała się jeszcze bardziej solidna.
 
firma Samasz

Samasz – 30 lat rozwoju

W 2014 roku firma Samasz obchodziła jubileusz trzydziestolecia działalności. W tym czasie znany  białostocki producent sprzętu do zbioru zielonek niskołodygowych sprzedał ponad 85 000 kosiarek i innych maszyn rolniczych.   Początki firmy...
 
 
Dopełnieniem modernizacji jest zastosowanie szerokiego tunelu pomiędzy specjalnie wyprofilowanymi płozami, co znacząco zwiększa samoczyszczenie się i w efekcie pozwala na otrzymanie paszy o najwyższej jakości i czystości.
 
- Firma Samasz pamięta o tym, że jej głównym mottem jest nieustający rozwój. Z tego powodu nasi konstruktorzy wytrwale pracują nad tym, aby zapewnić wszystkim klientom maszyny o jak najwyższej jakości, które nie tylko ułatwiają pracę, ale także wpływają na uzyskanie wysokiej jakości paszy - dodaje Norbert Pawluczuk.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu