New Holland – nowa kampania reklamowa

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Przemysław Marek | marek@apra.pl
27-03-2024,18:35 Aktualizacja: 28-03-2024,11:13
A A A

Wiosna tuż za progiem, a New Holland rusza z nową kampanią reklamową pod hasłem „Lider przebija wszystko”. Celem firmy jest tutaj zaprezentowanie potencjalnym klientom szerokiej gamy ciągników, z nowoczesnym designem, o wysokich walorach funkcjonalności i niezawodności działania. Termin promocji upływa 31 marca 2024, warto się więc pośpieszyć, tym bardziej że ilość maszyn jest ograniczona.

Głównym celem New Holland jest dostarczanie ciągników spełniających nie tylko najwyższe standardy jakościowe, ale także przodujące pod względem wydajności i innowacyjności technologicznej. Kampania promocyjna nie skupia się więc wyłącznie na obniżce cen, ale na tworzeniu wartości dla indywidualnego klienta. Z tego powodu do nowej kampanii reklamowej wybrano modele ciągników o szerokim segmencie mocy, każdy rolnik może w ten sposób wybrać maszynę jakiej naprawdę potrzebuje. Są tutaj zarówno modele dedykowane gospodarstwom sadowniczym, gdzie można docenić ich wygodną, przestronną i klimatyzowaną kabinę, są bardziej uniwersalne ciągniki średniej mocy oraz najbardziej wydajne wersje, zapewniające za sprawą bogatego wyposażenia, szczególnie wysoki komfort pracy operatora.

Zmieniające się stale warunki rynkowe wymagają od producentów maszyn adaptacji i zaangażowania w ciągłe doskonalenie produktów. Akcja promocyjna i kampania reklamowa New Holland „Lider przebija wszystko”, realizowana jest przez różne kanały marketingowe. To bardzo dobry sposób na dotarcie do klientów z ofertą nowych rozwiązań. Oferta maszyn objętych promocją, opcje konfiguracji oraz warunki i zasady zakupu dostępne są już dziś u autoryzowanych dealerów marki New Holland.

Poleć
Udostępnij
Aktualne wydanie RPT
4/2024

Polska premiera siewnika Amazone Precea TCC 9000

Tendencje na światowym rynku techniki rolniczej

Jak powstał agregat do pasowej uprawy konopi?

John Deere współpracuje ze SpaceX

 PRENUMERATA (płatność elektroniczna) RPT

 

9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu