Kubota proponuje filtr oleju za 1 zł

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
03-04-2019,8:20 Aktualizacja: 03-04-2019,8:39
A A A
Japońska Kubota przygotowała promocję dla użytkowników jej ciągników, którzy zamówią usługę wymiany oleju silnikowego i jego filtra u autoryzowanego dilera. Obowiązuje ona od 1 kwietnia do 30 września 2019 r.
 
̶  Często spotykamy się z sytuacją, w której klient sam wymienia olej i korzysta z produktów smarnych innych producentów, a to niestety nie gwarantuje, że nasze traktory osiągną maksymalne parametry i najwyższą wydajność. Dlatego nową akcją promocyjną chcemy zachęcić użytkowników ciągników Kubota do korzystania z autoryzowanych punktów dilerskich. Dysponują wiedzą, sprzętem i zasobami, by zapewnić odpowiednią jakość usługi serwisowej maszyn Kubota - mówi Andrzej Sosiński, manager ds. marketingu Kubota.
 
Ciągnik Kubota

Przylecieli z Japonii na inspekcję ciągników Kubota

Już po raz czwarty w ramach Kubota Insight Programme przedstawiciele centrali koncernu Kubota zawitali do naszego kraju, aby przeprowadzić przeglądy serwisowe wybranych ciągników tej japońskiej marki. Odwiedzili 11 gospodarstw, gdzie...
Promocja marki Kubota realizowana jest wyłącznie w jej autoryzowanej sieci dilerskiej. Mogą z niej skorzystać właściciele ciągników o mocy powyżej 50 KM po 3-letnim okresie gwarancyjnym (nadal mogą być objęte programem finansowania fabrycznego).  W ramach akcji użytkownik, który umówi się na kompleksową usługę wymiany oleju w silniku, otrzyma filtr oleju za symboliczną złotówkę (netto) oraz będzie mógł skorzystać z zakupu oleju silnikowego w promocyjnej cenie (zależnej od wielkości opakowania).
 
- Dobry filtr i olej to podstawa. Używanie oryginalnych części zamiennych dopasowanych do danego ciągnika daje nam gwarancję japońskiej jakości. Korzystanie z innych produktów, zamienników tej gwarancji nie daje i może nieść ze sobą ryzyko drogich usterek i zatrzymania maszyny np. podczas prac polowych - mówi Artur Krzemiński, szef Działu Logistyki, Części Zamiennych i Planowania Kubota. 
Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!

 

Aktualne wydanie RPT
12/2023

Krone OptiGrass

Zgrabiarka karuzelowa z podbieraczem plonu

Beczkowóz Rekordia z oponami BKT

Pasówka po polsku

 PRENUMERATA (płatność elektroniczna) RPT