Kongres Trzoda 3.0. już 31 stycznia

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Mirosław Lewandowski | lewandowski@apra.pl
22-01-2020,11:30 Aktualizacja: 28-01-2020,16:57
A A A

Wschodnioeuropejski Kongres Trzoda 3.0 odbędzie się 31 stycznia 2020 roku w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym koło Poznania.

To już trzecia edycja imprezy, która dawniej występowała pod nazwą Narodowy Dzień Świni. Z roku na rok liczba uczestników biorących udział w wydarzeniu powiększyła się dwukrotnie.

Styczniowy kongres będzie obfitować w wiele użytecznych porad dla hodowców i producentów trzody chlewnej oraz praktycznych rozwiązań dla aktualnych problemów w branży. Poza hodowcami w kongresie wezmą udział także lekarze weterynarii, dla których zorganizowana zostanie osobna sesja pt. dobrostan.

eksport wieprzowiny z UE, trzoda chlewna, mięso wieprzowe, Chiny, ASF

Unia Europejska bije rekord w eksporcie wieprzowiny

Eksport produktów rolno-spożywczych w Unii Europejskiej w październiku 2019 r. wzrósł o 12% rok do roku. Trend ten był głównie spowodowany zwiększeniem sprzedaży mięsa wieprzowego.    Unijna wartość eksportu...

Do głównych zagadnień kongresu należeć będą między innymi najnowsze technologie zarządzania w polskich gospodarstwach, automatyzacja, porównanie polskiej i zagranicznej genetyki, nowoczesne technologie żywienia oraz wirtualne wycieczki po polskich i zagranicznych gospodarstwach.

Wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem przez Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus", Główny Inspektorat Weterynarii, Wschodnioeuropejski Alians Rolniczy oraz The European Livestock and Meat Trades Union (UECBV).

Konferencja będzie połączona z wystawą branżową, podczas której firmy z Europy Środkowo-Wschodniej spotkają się z hodowcami i producentami trzody chlewnej z regionu.

Poprzednia edycja konferencji odbyła się w marcu 2018 roku. Więcej informacji na jej temat znajdziesz TUTAJ.

Ramowy program tego wydarzenia znajdziesz TUTAJ

Listę prelegentów Kongresu Trzoda 3.0. znajdziesz TUTAJ

Rezerwacja biletów oraz rejestracja jest możliwa TUTAJ

  • Informacje dotyczące hodowli i produkcji trzody chlewnej można znaleźć w dwumiesięczniku "Hoduj z Głową Świnie" ZAPRENUMERUJ
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 3/2022

Hoduj z głową świnie:

-Stres cieplny w chłodni

-Dlaczego nie białko ogólne?

-Łubin jest dobry dla świń

-Piętrowa chlewnia

-Jak zmienia się rynek?

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 4/2022

Hoduj z głową bydło:

-Cena zawodzi hodowców

-Mleczna gala

-Aby było zdrowo i opłacalnie

-Witamina E i selen dla opasów

-Najważniejsze pierwsze dni

 

PRENUMERATA