Mleczne fotografie

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: hoduj@apra.pl
12-10-2016,8:40 Aktualizacja: 12-10-2016,10:07
A A A

Do udziału w konkursie fotograficznym pod tytułem "Mleczne fotografie" zaprasza Polska Izba Mleka w ramach realizacji projektu „Dzieciaki Mleczaki” sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka. Zdjęcia można wysyłać do 20 października łącznie. Organizatorzy liczą przede wszystkim na pomysłowość wykonanego zdjęcia. 

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu ciekawego i kreatywnego zdjęcia na którym będzie grupa przedszkolna albo mleko bądź produkty mleczne, nie promujące konkretnego artykułu. Do konkursu mogą przystąpić przedszkola i inne placówki oświatowe, które dołączyły do projektu „Dzieciaki Mleczki”. W ramach udziału w konkursie należy wysłać zdjęcie na adres dzieciaki@dzieciakimleczaki.pl do 20 października 2016 do godz. 23:59. W konkursie liczy się kreatywność i pomysłowość wykonanego zdjęcia.

Laureaci I,II,III miejsc wygrywają: odwiedziny Mlecznych Bohaterów Programu – animatorów, którzy poprowadzą zajęcia edukacyjne o tematyce mlecznej w przedszkolu; tytuł „KREATYWNE PRZEDSZKOLE”, przyznanie statuetki oraz certyfikatu; edukacyjne gry planszowe. Wyróżnione przedszkola wygrywają odwiedziny Mlecznych Bohaterów Programu – animatorów, którzy poprowadzą zajęcia edukacyjne o tematyce mlecznej w przedszkolu.

 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 3/2022

Hoduj z głową świnie:

-Stres cieplny w chłodni

-Dlaczego nie białko ogólne?

-Łubin jest dobry dla świń

-Piętrowa chlewnia

-Jak zmienia się rynek?

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 4/2022

Hoduj z głową bydło:

-Cena zawodzi hodowców

-Mleczna gala

-Aby było zdrowo i opłacalnie

-Witamina E i selen dla opasów

-Najważniejsze pierwsze dni

 

PRENUMERATA