IV Forum Sektora Wołowiny już wkrótce

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Remigiusz Kryszewski | redakcja@agropolska.pl
07-11-2017,16:00 Aktualizacja: 07-11-2017,13:26
A A A
Forum Sektora Wołowiny to cykliczna konferencja organizowana przez Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego. Czwarta edycja tego wydarzenia odbędzie się już 30 listopada i 1 grudnia 2017 r. w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.
 
Hodowcy bydła i producenci wołowiny, przedstawiciele ubojni, administracji, nauki, handlu i doradztwa rolniczego oraz zakładów rozbioru, a także dostawcy produktów oraz usług dla przemysłu mięsnego spotkają się 30 listopada i 1 grudnia br. w Nadarzynie na czwartej edycji Forum Sektora Wołowiny. 
 
bydło mięsne, wołowina, rynek Polski

Polski rynek wołowiny będzie rozwijał się nadal

Liczba krów mlecznych w Polsce spada, a rośnie pogłowie młodego bydła, które jest przeznaczane na opas. W okresie od 2005 do 2017 r. jego liczba wzrosła o 76 proc.   Agro Days, którego organizatorem była firma De Heus,...
Tematem przewodnim tegorocznego spotkania będzie strategia sektora wołowiny, pod nazwą „Polska Wołowina 2022". Szczegółowy program znajdziesz tutaj.
 
Podczas dwudniowego spotkania zostaną omówione tematy dotyczące strategii sektora wołowiny, poprawy konkurencyjności polskich producentów żywca wołowego, poprawy konkurencyjności polskiej wołowiny, jakości mięsa wołowego, transferu wiedzy oraz innowacyjności w procesie produkcji, handlu, logistyki, marketingu w tym współpracy w ramach łańcucha dostaw.
 
Forum jest współfinansowane z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego. Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja na stronie: http://www.beefforum.pl
 
Patronem medialnym spotkania jest między innymi czasopismo Hoduj z Głową Bydło.
 
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement Advertisement
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu

Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 5/2022

Hoduj z głową świnie:

-Apelują do ministra

-Co na start tuczu?

-Będzie więcej ognisk ASF?

-Dezynfekcja na sucho

-Co się dzieje w branży?

 

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 6/2022

Hoduj z głową bydło:

-Delikatne jersyki

-Zysk z mleka i z pierwiastek

-Odmiana ma znaczenie

-Dba o rozród i szybki postęp

-Niedoceniona słoma

 

PRENUMERATA