Copy LinkXFacebookShare

Rada Ministrów przedłoży nowy projekt budżetu

Beata Szydło zapowiedziała, że rząd przedłoży nowy projekt, w którym "będziemy chcieli ująć również te zadania priorytetowe, o których mówiłam w expose i które mieszczą się w naszym programie".

Jak mówiła Szydło, minister finansów Paweł Szałamacha przedstawił na posiedzeniu rządu informację na temat realizacji tegorocznego budżetu. – Rozmawialiśmy o harmonogramie prac nad budżetem na rok 2016 – podała premier.

– Wyznaczyliśmy sobie także harmonogram prac do końca bieżącego roku i przyjęliśmy założenia projektów, które będą przyjmowane i procedowane – wskazała.

Według planów rząd miał zająć się we wtorek informacją ministra finansów na temat realizacji budżetu państwa w roku 2015 oraz harmonogramem prac nad projektem budżetu państwa na rok 2016.

Zobacz nas w Google News

Aktualności

Śmiertelna orka. Zginął 24-latek przygnieciony przez ciągnik

ASF, afrykański pomór świń, 6. i 7. ognisko ASF, ASF 2026, ogniska ASF, świnie, trzoda chlewna, bioasekuracja, hodowla świń, choroby świń
Hodowla

6. i 7. ognisko ASF w Polsce. Kolejne gospodarstwa z wirusem

dopłaty do loch, dopłaty do trzody chlewnej, lochy, loszki hodowlane, trzoda chlewna, świnie, pomoc dla rolników, MRiRW, ARiMR, de minimis, wsparcie hodowców
Hodowla

Dopłaty do loch: 1000 zł na maciorę i 2000 zł do loszki hodowlanej