Zmiany na szczycie ARiMR. Jaworski rezygnuje

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: PAP, (em) | redakcja@agropolska.pl
25-10-2019,8:40 Aktualizacja: 25-10-2019,9:17
A A A

Sebastian Jaworski, który od maja pełni funkcję zastępcy prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), złożył rezygnację - wynika z nieoficjalnych informacji "Pulsu Biznesu".

Dziennik przypomina, że Jaworski z ARiMR związany jest od 12 lat. Od marca 2017 r. do maja bieżącego roku był dyrektorem departamentu informatyki, a wcześniej przez blisko 2,5 roku zastępcą dyrektora. W maju został powołany na stanowiska zastępcy prezesa ARiMR.

arimr, jan krzysztof ardanowski, maria fajger, tomasz nowakowski

Ardanowski ostro krytykuje ARiMR. Wyciekło nagranie z narady

- Skandalem jest to, że tysiące wniosków na modernizację leżą i nie są obrobione - grzmiał Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa na spotkaniu z kierownictwem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Nagranie z wystąpieniem...

Nadzoruje departament informatyki oraz biuro projektów i procesów.

Na tym stanowisku zastąpił Marka Deutscha, który został dyrektorem zarządzającym obszaru IT w Banku Gospodarstwa Krajowego.

"Sebastian Jaworski pożegna się z ARiMR prawdopodobnie w pierwszej połowie listopada. Według nieoficjalnych informacji nie jest to ostatnia zmiana w zarządzie agencji w najbliższym czasie" - czytamy w "PB".

Ostatnie miesiące to okres intensywnych zmian kadrowych w Agencji. Pod koniec sierpnia ze stanowiska prezesa została odwołana Maria Fajger.

W jej miejsce Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa powołał Tomasza Nowakowskiego.
 

Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!

 

WAŻNE TERMINY

Od 2.01.2023- 29.12.2023 - rolnicy, którzy ponieśli straty w wyniku klęsk żywiołowych lub ASF, mogą starać się o środki finansowe na inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej