Teraz regionalne przysmaki kupisz na stacjach Orlen

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
13-09-2017,14:15 Aktualizacja: 13-09-2017,15:11
A A A

PKN Orlen rozbudowuje swoją ofertę o produkty wytworzone przez lokalnych producentów. W ramach pilotażowego projektu "Spiżarnia Regionów" w ofercie stacji paliw znajdą się m.in. lokalne piwa, soki i napoje z polskich owoców, miody, miejscowe ciastka i przekąski. 

Produkty wywodzące się z różnych regionów Polski dostępne będą na stacjach w czterech województwach: małopolskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim i pomorskim.
 
W skład oferty wejdzie łącznie kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych produktów spożywczych. Będą one eksponowane na specjalnie zaprojektowanych meblach, nawiązujących do charakteru akcji. 
 
stacja paliw, benzyna, paliwa, olej napędowy, Orlen, BP, Shell

Tankując na tych stacjach kupujesz paliwo Orlenu

Polski Koncern Naftowy Orlen, w ramach kontraktacji sprzedaży benzyn i oleju napędowego na rynek polski w 2017 rok, zawarł umowy z BP Europe, Shell Polska oraz AMIC Polska (staje Lukoil). Koncern z Płocka dostarczy również paliwo JET-A1 na...
- Produkty pochodzące od regionalnych polskich producentów to naturalny kierunek rozwoju naszej oferty. Z jednej strony odwiedzający nas klienci wciąż oczekują nowych, ciekawych propozycji, z drugiej zaś coraz widoczniejszy jest trend zainteresowania lokalnością, tradycyjnymi metodami wytwarzania, unikalnymi walorami smakowymi. Projekt Spiżarnia Regionów jest też doskonałą platformą promocji dla polskich produktów regionalnych, z których jesteśmy znani i możemy być dumni - mówi Zbigniew Leszczyński, członek zarządu PKN Orlen ds. sprzedaży.
 
Produkty wchodzące w skład oferty mają korzenie regionalne, zostały w pełni wytworzone w Polsce, przez producentów reprezentujących rodzimy kapitał.
 
Projekt jest realizowany we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Agencją Rynku Rolnego.
 

 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement
Advertisement