Syngenta zaprasza na spotkania producentów buraka i kukurydzy

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
30-08-2016,13:30 Aktualizacja: 30-08-2016,14:09
A A A

We wrześniu firma Syngenta przygotowuje dwa spotkania polowe, których nie mogą przegapić producenci buraka cukrowego i kukurydzy.

6 września w gospodarstwie Joanny i Macieja Czajkowskich w Sokołowie 1c, 87-400 Golub Dobrzyń odbędą się warsztaty polowe pod hasłem "Porównanie uprawy tradycyjnej i pasowej buraka cukrowego i kukurydzy". 

Pola Klasy S, pokazy polowe, Syngenta, rolnictwo, Seguris Opti

Trzy tysiące rolników na pokazach plenerowych firmy Syngenta

Pola Klasy S to najlepsza okazja do zapoznania się z nowymi odmianami nasion i sprawdzenia skuteczności działania technologii ochrony Syngenta. Za nami już cztery z zaplanowanych siedmiu spotkań polowych. Mimo, że pogoda nie zawsze sprzyjała pokazy...
W programie między innymi prezentacja kolekcji odmian buraka cukrowego i kukurydzy Syngenta oraz nowych rozwiązań w ochronie roślin.

Poza tym porównanie uprawy tradycyjnej i pasowej w buraku i kukurydzy, pokaz maszyny do uprawy pasowej firmy Czajkowski, mierniki temperatury i wilgotności gleby Agrobiznes Park oraz zbiór buraka cukrowego kombajnem firmy Grimme.

16 września w gospodarstwie rolnym Artura Janeckiego ul. Słoneczna 4, 55-040 Budziszów (woj. dolnośląskie, gmina Kobierzyce) zostanie zorganizowane spotkanie polowe "Pola Klasy S" w całości poświęcone uprawie kukurydzy.

Zaprezentowanych zostanie blisko 20 odmian kukurydzy, idealne rozwiązanie w ochronie kukurydzy - Quilt Xcel oraz monitoring STOP omacnicy.

Jak zwykle będzie możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji i spotkań z ekspertami. Prezentację maszyn zapewni firma Kverneland.

Więcej informacji na temat spotkań w zaproszeniach poniżej

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
WAŻNE TERMINY

28.05.2021 - 31.08.2021 pomoc dla pszczelarzy zobacz więcej

31.07.2021 - termin płatności składki KRUS za III kwartał

do 2.08.2021 - termin składania wniosków do ARiMR o "Wsparcie na zalesienie i tworzenie terenów zielonych"

21.06 - 19.08.2021 - termin składania wniosków o wsparcie finansowe na "Modernizacja gospodarstw rolnych"