Sumi Agro z nowym logo i nową misją

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
22-09-2022,13:10 Aktualizacja: 22-09-2022,13:29
A A A

Należące do Sumitomo Corporation spółki rolnicze: Summit Agro, Sumi Agro, Sumisho Agro - specjalizujące się w rozwoju i sprzedaży środków ochrony roślin, nawozów i nasion wprowadzają nową identyfikację.

Celem podjętych działań jest ujednolicenie globalnej obecności firmy, w tym jej krajowych spółek zależnych, które ze względu na obowiązujące dotychczas prawa własności intelektualnej działają pod różnymi nazwami.

Sumi Agro Poland, Marta Strzelecka-Berek, Urszula Filipecka, Topari, Tonale

Nowości od Sumi Agro Poland na 2022 rok

W bieżącym sezonie Sumi Agro Poland wprowadza do oferty Tonale - nowy herbicyd do ochrony kukurydzy oraz Topari - nową linię specjalistycznych nawozów dolistnych. W obliczu realizacji założeń Europejskiego Zielonego Ładu firma dostosowuje...

W ramach ujednolicenia wszystkie spółki grupy wprowadzają nowe spójne logo, identyfikację wizualną oraz wspólną misję i wizję firmy.

Sumitomo Corporation prowadzi działalność rolniczą od ponad 40 lat, wspierając rozwój produkcji rolnej. Obecnie posiada 37 oddziałów na całym świecie. Cztery główne lokalizacje spółek grupy to: Summit Agro International w Azji, Sumi Agro Europe w Europie, Summit Agro South America w Ameryce Południowej oraz Summit Agro USA/Summit Agro Mexico w Północnej i Środkowej Ameryce.

Nowa, ujednolicona, globalna tożsamość marki odzwierciedla nową misję koncernu skupiającą się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla zrównoważonego rolnictwa i byciu blisko producentów rolnych.

Hasło będące nową misją brzmi "Rozwijajmy to, co wspiera produkcję rolną", wizja firmy - "Blisko rolników, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla zrównoważonego rolnictwa".

fungicyd Glora, herbicyd Flame Duo, Sumi Agro, preparaty do ochrony zbóż, zabieg T1, zwalczanie chwastów dwuliściennych

Nowości od Sumi Agro. Na zabieg T1 oraz przeciwko chwastom w zbożach

Flame Duo 354 SG to nowy herbicyd zbożowy Sumi Agro Poland przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych. Oferta firmy wzbogaciła się także o nowy fungicyd - Glora 633 EC.    Flame Duo 354 SG to uniwersalny herbicyd wiosenny,...

Nowe logo grupy ma kształt koła symbolizującego globalną obecność firmy, współpracującej z rolnikami na całym świecie.

Kolor pomarańczowy nawiązujący do barwy słońca odzwierciedla działania na rzecz dobrej przyszłości. Zielony liść obrazujący życie, podkreśla skupienie na rolnictwie, zaangażowanie w ochronę środowiska oraz dostarczanie produktów rolniczych zgodnych z założeniami zrównoważonego rozwoju.

Wolne przestrzenie na kole symbolizują otwartość i gotowość do rozwijania firmy, nawiązywania nowych relacji oraz opracowywania rozwiązań technologicznych odpowiadających na różnorodne, zmieniające się potrzeby rolników.

- Wierzymy, że rolnictwo jest jednym z podstawowych elementów wpływających na życie ludzi i staramy się przyczyniać do poprawiania jakości produkcji. Zmiana i ujednolicenie wizerunku marki ma na celu dalsze umacnianie pozycji rynkowej, pozwoli nam komunikować się w jednolity sposób z pracownikami, partnerami biznesowymi, a przede wszystkim z klientami, czyli rolnikami z całego świata - mówi Takashi Tanaka, Dyrektor Generalny Działu Rolnictwa.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
WAŻNE TERMINY

3.01.2022– 30.12.2022 - inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej

1–31.12.2022 - dopłaty do składek ubezpieczenia zwierząt