Strateg w Samson Agro

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Bujak | bujak@rpt.pl
15-09-2016,20:55 Aktualizacja: 16-09-2016,7:40
A A A

Od dnia 1 czerwca w duńskiej spółce zajmującej się produkcją wozów asenizacyjnych Samson Agro A/S, pojawił się nowy manager ds. części zamiennych. Został nim Ib Bastrup Knudsen.

Będzie on utrzymywać centralną pozycję w rozwoju tego działu i odpowiadać za dalszy rozwój strategiczny Samson Agro.

wóz asenizacyjny Zunhammer Ultra-Light ULT-18

Wóz asenizacyjny Zunhammer Ultra-Light - srebro Agritechnica 2015

Oryginalną konstrukcją wyróżnia się wóz asenizacyjny Zunhammer Ultra-Light ULT-18 wyposażony w samonośny zbiornik, wykonany z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym (GRP). Jest on zamocowany bezpośrednio na...
Jego celem jest m.in. opracowanie strategii oraz narzędzi marketingowych, jak np. kampanii sprzedażowych i zestawów części zamiennych, aby zwiększyć wielkość sprzedaży nowych podzespołów i części.

Ib Bastrup Knudsen będzie pracować także nad aktualizacją portalu części zamiennych Samson Agro oraz koncentrować się na cenach części w celu optymalizacji i zwiększenia konkurencyjności.

Przez wiele lat Ib Bastrup Knudsen pracował przy zakupach i sprzedaży części zamiennych. Ostatnio pracował dla El-Bo Produktion A/S, gdzie pracował przez dwa i pół roku i odpowiadał za zakup i sprzedaż części zamiennych. Wcześniej pracował przez 7 lat w dziale części zamiennych w Bernard Krone A/S.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement