Środki z 500 plus wliczają do zdolności kredytowej

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
21-07-2016,14:30 Aktualizacja: 21-07-2016,14:48
A A A

Bank BGŻ BNP Paribas uwzględnia środki pochodzące z programu Rodzina 500 plus w kalkulacji zdolności kredytowej klientów detalicznych.

Świadczenie nie jest natomiast brane pod uwagę w przypadku kredytów hipotecznych.

- Jako jeden z niewielu banków na rynku już od 20 maja uwzględniamy to świadczenie w ocenie zdolności kredytowej przy udzielaniu wszystkich kredytów dla klientów detalicznych, z wyjątkiem kredytów hipotecznych - mówi Francois Benaroya, wiceprezes zarządu BGŻ BNP Paribas.

program rodzina 500 plus, ministerstwo rodziny pracy i polityki społecznej, elżbieta rafalska

Złóż wniosek o 500 plus do 1 lipca. Dostaniesz wyrównanie

Warto złożyć wniosek o 500 plus do 1 lipca, ponieważ otrzymamy wówczas świadczenie za kwiecień, maj i czerwiec. - To ostatnia szansa, żeby świadczenie wypłacono z wyrównaniem - przypomina Elżbieta Rafalska, szefowa MRPiPS. - 1 lipca...
- Mamy nadzieję, że wielu klientów skorzysta z naszej oferty zarówno w zakresie składnia wniosków, jak również z szerokiej oferty kredytów - dodaje Benaroya.

BGŻ BNP Paribas oferuje możliwość złożenia wniosku w programie Rodzina 500 plus. W tym celu wystarczy zalogować się do systemu bankowości internetowej eBGŻ (dla klientów dawnego Banku BGŻ) lub Pl@Net (dla klientów dawnego BNP Paribas Banku Polska) i kliknąć w moduł Wnioski, a następnie zakładkę Rodzina 500 plus.

System w prosty, intuicyjny sposób poprowadzi użytkownika przez cały proces rejestracji tj. uzupełni we wniosku dane wnioskodawcy oraz nr konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas do przelewania środków z tytułu świadczenia.

Wypełniony wniosek kierowany jest do systemu administracji publicznej Emp@tia w celu dalszej weryfikacji. Bank nie pobiera żadnych opłat za złożenie wniosku.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu

WAŻNE TERMINY

17.10.2022 - rusza wypłata zaliczek na poczet płatności bezpośrednich

3.01.2022– 30.12.2022 - inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej

1–31.12.2022 - dopłaty do składek ubezpieczenia zwierząt