Specjalna oferta BGŻ BNP Paribas dla przedsiębiorców rolnych

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
31-10-2015,9:45 Aktualizacja: 31-10-2015,10:03
A A A

Bank BGŻ BNP Paribas przygotował wyjątkową ofertę cenową dla osób prowadzących działalność wytwórczą w rolnictwie.

Nowi i obecni klienci banku ubiegający się o kredyt obrotowy zabezpieczony hipoteką Agro Ekspres lub kredyt inwestycyjny Agro Progres mogą z nich skorzystać bez prowizji przygotowawczej.

- Chcemy być partnerem naszych klientów na każdym etapie prowadzonej przez nich działalności. Produkty,  które teraz promujemy, odpowiadają na bieżące potrzeby przedsiębiorców, jak również wspierają działalność inwestycyjną - tłumaczy Maciej Piskorski, dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas.

Bank BGŻ BNP Paribas publikuje wyniki finansowe za pierwsze półrocze

Grupa Kapitałowa Banku BGŻ BNP Paribas opublikowała wyniki finansowe za I półrocze 2015 r. To pierwszy raport okresowy Grupy publikowany po połączeniu Banku BGŻ i BNP Paribas Banku Polska, które miało miejsce 30 kwietnia....
Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie lub zakupienie w banku polisy ubezpieczeniowej Życie i Zdrowie w TUW Concordia. - Polisa oferowana jest również na preferencyjnych zasadach i  jest dostępna dla wszystkich klientów - dodaje Piskorski.

Kredyt Agro Progres może być udzielony nawet na 30 lat, a bank na życzenie klienta wystawia promesę kredytową ważną przez 12 miesięcy. Dzięki niej kredytobiorca może zrealizować wszystkie swoje plany inwestycyjne w ciągu roku.

Możliwość wyboru stałego oprocentowania sprawia, że raty są równe, a zmiana stóp procentowych nie wpływa na obciążenia domowego budżetu. W przypadku przejściowego pogorszenia się sytuacji w gospodarstwie, można zawiesić spłatę kapitału korzystając z tzw. wakacji kredytowych.

Kredyt Agro Ekspres udzielany jest w rachunku bieżącym, w postaci linii kredytowej, maksymalnie na 5 lat. Spłata odsetek odbywa się w ratach miesięcznych. Dodatkowo każda wpłata na konto zmniejsza zadłużenie, co umożliwia ponowne wykorzystanie kredytu. Kredyt można przeznaczyć na każdy rodzaj bieżącej działalności lub  spłatę zadłużenia w innych bankach

Oferta dostępna jest do końca 2015 roku.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj