Sklep internetowy z gadżetami firmy Samasz

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Przemysław Olszewski | olszewski@rpt.pl
31-12-2014,17:40 Aktualizacja: 01-01-2015,23:02
A A A

Białostocki producent sprzętu rolniczego uruchomił w sieci punkt sprzedaży odzieży i upominków z własnym logo. Zakupy możemy zrobić na stronie www.fanshop.samasz.com

 

Firma z Podlasia zapewnia, że pod adresem tym znajdziemy aktualne ceny gadżetów oraz bieżącą dostępność, a czas realizacji zamówień na produkty dostępne w magazynie jest skrócony do minimum. Paczka najczęściej trafia do klienta następnego dnia roboczego po dniu złożenia zamówienia.
 
 
W ofercie sklepu znajdują się kolekcje sportowej odzieży damskiej i męskiej wykonanej z wysokiej jakości dzianin. Producent z Białegostoku zaznacza, że oferta ta została przygotowana przez projektanta odzieży, specjalnie dla marki Samasz, co stanowi o jej oryginalności i niepowtarzalności. Asortyment kolekcji będzie się systematycznie zwiększać. Trwają prace nad kolekcją dziecięcą. Wkrótce też uzupełniona będzie obecna oferta o nowe wzory z linii damskiej i męskiej. Oprócz pozycji odzieżowych, Samasz proponuje szereg innych produktów i upominków firmowych.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
WAŻNE TERMINY

3.01.2022– 30.12.2022 - inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej

1–31.12.2022 - dopłaty do składek ubezpieczenia zwierząt