SGGW wyróżniona za promocję

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
23-06-2016,8:20 Aktualizacja: 23-06-2016,8:38
A A A

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zwyciężyła w prestiżowym konkursie "proMYK" w kategorii "Promocja Uczelni i Nauki".

Biuro Prasowe i Biuro Promocji SGGW zostało wyróżnione za działania promujące "200-lecie tradycji SGGW" w 2016 roku. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie PR i Promocji Uczelni Polskich "PRom".

SGGW, uczelnia, rekor, wybory, Wiesław Bielawski, studenci, edukacja

Prof. dr hab. Wiesław Bielawski nowym rektorem SGGW

1 września prof. dr hab. Wiesław Bielawski oficjalnie obejmie obowiązki rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Zastąpi na tym stanowisku prof. dr hab. Alojzego Szymańskiego, który jest rektorem od 2008 roku. O...
Szósta edycja konkursu "proMYK" została rozstrzygnięta podczas XXVII Konferencji Stowarzyszenie PR i Promocji Uczelni Polskich "PRom".

Nagroda przyznawana jest za ponadprzeciętne osiągnięcia w obszarze komunikacji, praktyki i działań promocyjnych oraz marketingu w sektorze polskiego szkolnictwa wyższego.

Nagrodą rzeczową w konkursie jest rzeźba Lampa PRomująca oraz kampanie promocyjne w serwisach partnerów stowarzyszenia.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego otrzymała kampanie promocyjne o łącznej wartości 18 tys. zł w serwisach: GoldenLine, GazetaPraca.pl, Brainly oraz serwisach edukacyjnych Centrum EFEKTY.

Poleć
Udostępnij
WAŻNE TERMINY

do 12.06.2024 - termin rejestracji udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line: "Ekonomiczne uwarunkowania nawożenia w rolnictwie"

17.06.2024 - termin egzaminu dla osób ubiegających się o wpis do rejestru inspektorów rolnictwa ekologicznego

do 30.06.2024 - termin udzielania przez ARiMR kredytów płynnościowych dla producentów rolnych oraz kredytów skupowych

do 1.07.2024 - termin składania wniosków o przyznanie pomocy finansowej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Termin wprowadzania zmian we wnioskach został wydłużony do 16 lipca.

do 30.09.2024 - składanie wniosków o dotację dla Kół Gospodyń Wiejskich