SDF Polska ma nowego szefa

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | plocki@rpt.pl
29-05-2017,11:45 Aktualizacja: 29-05-2017,13:09
A A A
Grupa SDF, znany producent ciągników Deutz-Fahr, SAME i Lamborghini, poinformowała o mianowaniu Roberta Brzozowskiego na stanowisko CEO/Dyrektora Generalnego oraz członka zarządu filii SDF w Polsce.
 
Robert Brzozowski jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie gdzie ukończył studia MBA.
 
Z branżą maszyn rolniczych jest związany od 20 lat, a swoje doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi pracując na kierowniczych stanowiskach w działach handlowych czołowych koncernów produkujących maszyny rolnicze oraz budowlane.
 
- Jestem dumny, że powierzono mi tak odpowiedzialną rolę jaką jest zarządzanie jednym z najważniejszych oddziałów handlowych koncernu SDF w Europie podejmuję to wyzwanie ze świadomością ogromu zadania, ale jednocześnie z ogromnymi możliwościami stworzonymi przez nowe linie produktów i siłę marek Deutz-Fahr, SAME i Lamborghini Trattori - mowi Robert Brzozowski.
 
Robert Brzozowski zastąpił tym samym Vlado Matijašić, który to po ponad 10-letnim okresie zarządzania oddziałem w Polsce, kończy pracę i przechodzi na zasłużoną emeryturę.
Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!

 

WAŻNE TERMINY

Od 2.01.2023- 29.12.2023 - rolnicy, którzy ponieśli straty w wyniku klęsk żywiołowych lub ASF, mogą starać się o środki finansowe na inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej