Raiffeisen Leasing i Umega uruchamiają finansowanie dla rolników

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
30-03-2016,10:00 Aktualizacja: 31-03-2016,10:58
A A A

Od początku marca dla sektora agro dostępna jest specjalistyczna oferta finansowania w ramach programu Umega Finance.

Dzięki współpracy Raiffeisen Leasing z litewskim liderem produkcji przyczep rolniczych polscy rolnicy zyskali preferencyjne warunki leasingu i pożyczki z opcją m.in. sezonowości spłat czy finansowania VAT na cały okres umowy. Program przewiduje również możliwość pozyskania dotacji UE i dopłat producenta.

W ramach poszerzania oferty skierowanej do sektora agro Raiffeisen Leasing Polska rozpoczął współpracę z producentem przyczep rolniczych, litewską firmą Umega.

nieoprocentowany kredyt dla rolników, płatności bezpośrednie, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Nieoprocentowany kredyt dostępny w pięciu bankach

Rolnicy, którzy czekają na wypłatę płatności bezpośrednich za 2015 rok mogą starać się o przyznanie nieoprocentowanego kredytu na sfinansowanie kosztów prowadzenia produkcji, np. zakup nawozów, środków ochrony roślin lub...
Dzięki podpisanej umowie spółki uruchomiły program Umega Finance, umożliwiający finansowanie inwestycji w sektorze agro.

Umowa finansowania fabrycznego i program vendorski Umega Finance obejmuje swoim zakresem wszystkich autoryzowanych dealerów marki Umega w całej Polsce.

Standardowe warunki uzyskania pożyczki lub leasingu obejmują: długi okres finansowania inwestycji (nawet 10 lat), szybkie i uproszczone procedury, elastyczne podejście do klientów oraz możliwość tworzenia indywidualnych programów finansowych (harmonogramów).

W ramach oferty Umega Finance dostępna jest szeroka paleta instrumentów finansowych, która umożliwia klientom skorzystanie zarówno z pożyczki jak i leasingu. Oferta obejmuje szereg dodatkowych udogodnień, jak na przykład sezonowość spłaty rat dostosowaną do profilu gospodarstwa (raty miesięczne, kwartalne, półroczne), a także możliwość finansowania podatku VAT na cały okres.

Pług Unii Group Ibis LH

Finansowanie fabryczne Unii group - od 0% do 7 lat

Podczas zakończonych niedawno targów Mazurskie Agro Show, nasz największy producent maszyn rolniczych zaproponował finansowanie fabryczne umożliwiające zakup sprzętu z jego bogatej palety - nawet bez jakiejkolwiek wpłaty początkowej. Oferta...
W najbliższym czasie finansowanie będzie można połączyć z unijnymi dotacjami i dopłatą producenta.

Z programu mogą skorzystać zarówno gospodarstwa rolne, jak i przedsiębiorstwa prowadzące działalność rolniczą lub świadczące usługi dla rolnictwa. Oferta finansowania dotyczy wszystkich przyczep marki Umega.

- Uruchamiając wspólny program finansowania chcemy wspierać rozwój polskiego sektora agro - mówi Marcin Hałaj, dyrektor rozwoju biznesu agro w Raiffeisen Leasing Polska.

Współpraca z marką Umega to również odpowiedź na konkretne potrzeby klientów i dealerów z branży rolniczej. Rolnicy będą mogli maksymalnie ograniczyć wpływ wahania cen płodów rolnych i sezonowości sprzedaży na decyzje inwestycyjne związane z budową nowoczesnego parku maszynowego.

- Jesteśmy jednym z liderów produkcji najwyższej jakości przyczep rolniczych w krajach skandynawskich i bałtyckich - mówi Grzegorz Moszaro, kierownik rozwoju sprzedaży AB Umega. - Wspieramy  rozwój  przedsiębiorstw działających w sektorze agro na terenie 17 państw. Zależało nam na pozyskaniu znanego i wiarygodnego partnera, który pozwoli dotrzeć nam z atrakcyjną ofertą również do polskiego sektora rolniczego. Dzięki współpracy z Raiffeisen Leasing będziemy mogli zaoferować na terenie Polski atrakcyjne warunki zakupu i leasingu maszyn Umega - dodaje Moszaro.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
WAŻNE TERMINY

do 01.10.2020 termin wysiewu międzyplonów ozimych

30.09. - 29.10.2020 rekompensata na zakończenie działalności rolniczej <-- zobacz więcej

15.10. - 02.11.2020 składka KRUS na IV kwartał <-- zobacz więcej

do 30.11.2020 Powszechny Spis Rolny

do 31.12.2020 pomoc w związku z COVID-19 dla poszkodowanych przez suszę