PROCAM otworzył nowy oddział w centralnej Polsce

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
28-07-2017,11:40 Aktualizacja: 28-07-2017,12:00
A A A

Kolejny oddział firmy PROCAM został uroczyście otwarty w Łęczeszycach koło Belska Dużego (Mazowieckie). Stanowić będzie siedzibę oddziału ogrodniczego firmy w regionie grójeckim.

- Oddział praktycznie działał już od wiosny, jednak ani sadownicy, ani my, nie mieliśmy czasu, aby to uroczyście uczcić. Teraz nadarzyła się ku temu dobra okazja - mówił Krzysztof Gasparski z firmy PROCAM, dobrze znany ze swych cotygodniowych porad wideo dla sadowników.

Dni Pola, Procam

Dni Pola Procam 2017

Firma Procam oraz właściciele gospodarstw, w których prowadzone są poletka demonstracyjne, zapraszają wszystkich zainteresowanych na czerwcowe Dni Pola 2017. Ogólnopolski cykl Dni Pola ma za zadanie wprowadzenie klientów i...
Podczas spotkania promowano koncepcję sadów wdrożeniowych PROCAM. Najpierw środki ochrony roślin testowane są w ramach zamkniętych eksperymentów firmy. Później te produkty, które zasłużyły na zaufanie, wdrażane są w sadach wdrożeniowych. - Udało nam się połączyć promocję sadów wdrożeniowych i nowego oddziału firmy, co nas bardzo cieszy - dodał Gasparski.

- Mamy ogromną uroczystość, ponieważ otwieramy trzeci oddział ogrodniczy - mówił Tomasz Olszewski, kierownik sprzedaży sekcji ogrodniczej PROCAM. Pozostałe dwa oddziały ogrodnicze znajdują się w Sandomierzu i Łowiczu. Jest to zarazem dwunasty sklep PROCAM w sekcji ogrodniczej.

Pozostałe mieszczą się w: Sandomierzu, Józefowie, Urzędowie, Pawłowie i Wilkowie (oddział Sandomierz), Warce, Regnowie, Błędowie, Promnej i Białej Rawskiej (oddział Grójec z siedzibą w Łęczeszycach) oraz z Rybnie (oddział Łowicz z siedzibą w Kocierzewie).

Marcin Szymański, Procam

Seminarium agrotechniczne z Procam

W Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Poświętnem 16 grudnia 2016 roku zgromadziło się 200 rolników, aby wziąć udział w szkoleniu zorganizowanym przez firmę Procam. Skupiono się na kukurydzy i buraku cukrowym. Mateusz Tołłoczko z firmy...
Kulminacją spotkania w Łęczeszycach było rozstrzygnięcie Jubileuszowej Loterii Plantpress, zorganizowanej z okazji ćwierćwiecza tego wydawnictwa - losowanie ciągnika Kubota M7040N i innych nagród.

Aby wziąć udział w loterii należało wcześniej kupić wyznaczony pakiet produktowy firmy PROCAM, wypełnić kupon i wrzucić go do urny. Swoje szanse na wygraną można było zwiększyć, bo każdy kolejny zakupiony pakiet można było zgłosić i otrzymać dodatkowy los.

Loteria prowadzona była na terenie całego kraju i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Szczęśliwym posiadaczem nowego traktora stał się Stanisław Galiński z Jeżowa. Drugą nagrodę - tonę nawozu ogrodniczego PRO HORTI Complex - wygrał Andrzej Wolak ze Słupca, a trzecią - 50 litrów dolistnego nawozu PRO HORTI mrówCa - Jan Zelman z Mąkosina.

- Dzisiaj świętujemy nie tylko otwarcie nowego oddziału, ale również naszą 6-letnią obecność na rynku sadowniczym i skuteczne wdrażanie rozwiązań dla ogrodnictwa. Dziękujemy tym, którzy nam zaufali i z nami współpracują. Życzymy im wysokich cen skupu i jeszcze wyższych plonów - podsumował Tomasz Olszewski.

[WIDEO] Otwarcie oddziału było świetną okazją do spotkania z klientami z regionu grójeckiego

Warto przypomnieć, że PROCAM współpracuje z rolnikami oraz producentami środków do produkcji rolnej. Jest ich strategicznym partnerem, bo otwiera dla nich nowe możliwości na rynku krajowym i światowym. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, wszystkie ich działania są podporządkowane temu, aby produkować najlepszą jakościowo żywność.

Poleć
Udostępnij
WAŻNE WYDARZENIE

 

WAŻNE TERMINY

Od 2.01.2023- 29.12.2023 - rolnicy, którzy ponieśli straty w wyniku klęsk żywiołowych lub ASF, mogą starać się o środki finansowe na inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej

Od 3.04.2023- 30.09.2023 - koła gospodyń wiejskich mogą ubiegać o przyznanie wsparcia na prowadzenie działalności statutowej

Od 24.05.2023 - hodowcy drobiu, bydła i świń, ubezpieczeni od ryzyka wystąpienia w ich gospodarstwach szkód spowodowanych salmonellą, będą mogli składać wnioski o dofinansowanie

Od 5.06.2023- 5.07.2023 - będzie można zgłaszać wnioski o wsparcie na budowę silosów oraz ich wyposażenie