Pola Klasy S firmy Syngenta dostępne online

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (ala) | redakcja@agropolska.pl
02-04-2020,11:30 Aktualizacja: 02-04-2020,12:35
A A A
Spotkań polowych firmy Syngenta nikomu nie trzeba przedstawiać. W tym roku Pola Klasy S obchodzą okrągłe 15. urodziny i z tej okazji firma uruchamia specjalny serwis internetowy, dający rolnikom możliwość odwiedzenia  poletek pokazowych bez opuszczania własnego gospodarstwa.
 
Projekt Pola Klasy S Online to esencja wszystkiego, co rolnicy znają z tradycyjnych warsztatów polowych. Jednak dzięki możliwościom, jakie dają nowe technologie, lustracja pól, obserwacja kolekcji odmian upraw polowych, zapoznanie się z wynikami doświadczeń, a przede wszystkim skorzystanie z porad ekspertów, możliwe jest niemal od początku sezonu bez wychodzenia z domu.
 
mojeINFOPOLE, Syngenta, raport o zagrożeniach, Syngenta Agriclub, NieWylegaj, ochrona roślin, kalkulator siewu

mojeINFOPOLE - nowe narzędzie ułatwiające prowadzenie gospodarstwa

Prowadzenie gospodarstwa rolnego nie należy do zadań łatwych. Można je sobie jednak nieco ułatwić korzystając z rozmaitych rozwiązań cyfrowych. Jednym z najnowszych jest mojeINFOPOLE, czyli kompleksowe narzędzie dla rolników na urządzenia...
Jak działa serwis Pola Klasy S Online? Eksperci Syngenta, wyposażeni w drony i kamery, odwiedzają siedem różnych lokalizacji, znanych rolnikom z tradycyjnych dni pola, i relacjonują na bieżąco przebieg wegetacji, efekty zastosowanej ochrony i nawożenia oraz przedstawiają rekomendacje dot. zabiegów zależnie od stanu upraw, presji szkodników i pogody. Odpowiadają także na bieżąco na pytania użytkowników. 
 
- Zaglądamy pod każdy roślinę, sprawdzamy każdy korzeń i każde źdźbło. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Naszą ambicją jest pokazanie okresu wegetacji w wirtualnej formie - zapewnia Jarosław Rawski, ekspert techniczny Syngenta. 
 
Na potrzeby projektu Pola Klasy S Online firma stworzyła specjalną stronę internetową, która stanowi swoistą multimedialną bibliotekę rolniczą. Firma regularnie publikuje na niej materiały filmowe, a internauci dostają komplet informacji pomagających im w bieżącym zarządzaniu swoim gospodarstwem. Zyskają również dostęp do eksperckich porównań skuteczności różnych rozwiązań i ich wpływu na wysokość plonowania.
 
Wszystkie najpotrzebniejsze informacje dostępne są za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Naszym celem jest, żeby Pola Klasy S Online uzbroiły każdego użytkownika serwisu w solidną dawkę wiedzy i praktyczne narzędzia do zastosowania na własnym polu. Pola Klasy S Online to kolejny, po wprowadzonych niedawno aplikacjach mojeINFOPOLE i NIEWYLEGAJ, krok firmy Syngenta w kierunku nowoczesnego rolnictwa cyfrowego.
 
Serwis Pola Klasy S Online dostępny jest pod adresem: www.syngenta.pl/polaklasys
 
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement
Advertisement