Pieniądz przyszłości. Konkurs dla najmłodszych

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (bea) | redakcja@agropolska.pl
16-03-2015,14:35 Aktualizacja: 16-03-2015,15:31
A A A

Świetna informacja dla rodziców i ich dzieci! Trwa konkurs plastyczny, łączący elementy zabawy i nauki. Temat prac to: „jak wyobrażasz sobie pieniądz przyszłości?”. Do udziału zapraszamy wszystkie dzieci z całej Polski w wieku od 6 do 13 lat.

Dzięki dowolnej technice wykonania pracy dzieci mogą uwolnić swoją wyobraźnię i ćwiczyć swoją kreatywność. Ważną rolę w konkursie spełnia również rodzic, który powoli może wprowadzać swoje dziecko w realia codziennego życia, tłumacząc mu czym jest pieniądz i jaką rolę spełnia. Konkurs daje również możliwość zespołowej zabawy i budowania więzi z dzieckiem, poprzez wspólne pochylenie się nad tematem pracy konkursowej.

Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkie dzieci z całej Polski w wieku od 6 do 13 lat.

Do udziału w konkursie zachęca bardzo duża pula cennych nagród. Sponsorom spodobała się edukacyjno-rozrywkowa forma konkursu i przekazali organizatorom wiele interesujących upominków. Wśród nagród znajdziemy więc: gry komputerowe, gry planszowe, bilety do parku rozrywki, darmowe lekcje tańca i wiele innych.

Organizatorem konkursu jest Mateusz Pawłowski – uczeń klasy III Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie.  

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać pracę konkursową dziecka na adres:

Mateusz Pawłowski 
SOSW 
ul. Hajducka 22 
41-500 Chorzów 

Na odwrocie pracy należy napisać imię, nazwisko i wiek uczestnika, tytuł pracy oraz imię i nazwisko opiekuna prawnego wraz z adresem zamieszkania i telefonem kontaktowym.

Więcej informacji można znaleźć na portalu www.pieniadzprzyszlosci.pl

oraz na profilu FB facebook.com/konkurs.pieniadzprzyszlosci

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i dzielenia się informacją o nim z innymi!

Sponsorzy nagród: www.nygus.pl; www.replikator.pl; www.jawa.waw.pl; www.ktosiaki.pl; www.mojebambino.pl i wiele więcej.

Patroni medialni: Telewizja SIlesia, Gazeta Wieści, Życie Rzeszowa, blog Mama Kreatywna, Dogadać się z dzieckiem, blog Sister, Misja macierzyństwo, Przegląd Świętochłowicki, portal Onebank, Katolicki portal Deon, Portal Czytam i wiem, Teraz Gąbin, Carpatia Biznes, Sfera Tv, Wmeritum i wiele więcej.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement