Nowy punkt dilerski Ursusa

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | plocki@rpt.pl
03-06-2015,16:00 Aktualizacja: 03-06-2015,20:19
A A A

Wczoraj, drugiego czerwca Ursus otworzył nowy punkt dilerski w Koszalinie. W sumie sieć sprzedaży tej marki w kraju obejmuje 25 punktów.

Jak czytamy w komunikacie prasowym nowy oddział w Koszalinie zapewnia większą dostępność produktów marki Ursus w woj. zachodniopomorskim i ułatwia dostęp do obsługi serwisowej.

- Dbamy o jak najlepszą dostępność naszych produktów i obsługi serwisowej w całej Polsce. Cały czas rozwijamy sieć sprzedaży, aby nasi klienci mieli zapewniony jak najwyższy i sprawny poziom obsługi. Z 1,5 mln ciągników wykorzystywanych obecnie w Polsce, prawie połowa, tj. ok. 700 tys. to ciągniki marki Ursus. Cieszymy się, że możemy docierać z naszą ofertą również do mieszkańców Koszalina i regionu – mówi Karol Zarajczyk, Prezes Zarządu Ursusa.

Obecnie Ursus posiada w ofercie 7 nowych modeli ciągników o mocach 50-180 KM. Poza nimi firma ma w swoim portfolio m.in.: ładowacze czołowe TUR i tylne, przyczepy dwuosiowe skrzyniowe, sprzęt do zbioru zielonek niskołodygowych i słomy, rozrzutniki nawozów naturalnych oraz sprzęt komunalny.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj