Nowe trendy w żywieniu bydła. Blattin zaprasza na cykl konferencji

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Mirosław Lewandowski | lewandowski@apra.pl
07-02-2019,14:00 Aktualizacja: 07-02-2019,13:51
A A A

Blattin zaprasza hodowców bydła i producentów mleka do wzięcia udziału w XIX Ogólnopolskiej Konferencji. Głównym tematem tegorocznego spotkania będą nowe trendy w żywieniu bydła mlecznego w kraju i zagranicą.

Konferencje firmy Blattin rozpoczną się 25 lutego i potrwają do 1 marca. Odbędą się one w pięciu województwach tj. opolskim, lubelskim, podlaskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim.

Intensywny odchów cieląt sukcesem w późniejszej laktacji. Temat ten przedstawi Frank Timmreck, doświadczony konsultant żywieniowy największych niemieckich gospodarstw mlecznych. Zarządzanie żywieniem krów mlecznych w świecie bez GMO to temat wystapienia Williama Woodley'a, konsultanta żywieniowego Woodley Dairy Direction w Kanadzie.

Blattin, konferencja, krowy mleczne, efektywność produkcji

O efektywności produkcji bydła mlecznego

Rozród krów, poprawa ekonomiki produkcji mleka oraz stosowanie probiotyków i ziół w żywieniu bydła. To główne tematy konferencji zorganizowanej przez firmę Blattin.   Hodowcy bydła i producenci mleka spotkali...

William Woodley pełni stanowisko konsultanta ds. operacyjnych w zakresie przemysłu mleczarskiego i specjalisty do spraw uwalniania potencjału stad mlecznych. Jest on zaangażowany w rozwój wielu innowacyjnych produktów i programów realizowanych w Kanadzie. Jego doświadczenie zawodowe to 38 lat pracy w Shur-Gain na stanowisku managera ds. technicznych.

Stały uczestnik wszystkich dotychczasowych edycji konferencji firmy Blattin prof. dr hab. inż. Zygmunt Maciej Kowalski z Katedry Żywienia i Dietetyki Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, opowie o tłuszczach paszowych w dawkach dla krów mlecznych. Odpowie również na pytanie, czy jest to moda czy konieczność?

Fitoterapia jako jedno z rozwiązań żywieniowych w dawkach dla bydła. To z kolei temat wystąpienia dra inż. Krzysztofa Białonia, dyrektora działu bydła i trzody AdiFeed Sp. z o.o.

Partnerami konferencji są firmy Lallemand oraz AdiFeed.

Firma Blattin prosi zainteresowanych hodowców i producentów bydła mlecznego o rejestrację na poszczególne konferencje pod nr telefonu +48 668 116 517 lub +48 77 4654 424 do 20 lutego.

Szczegółowe lokalizacje poszczególnych spotkań oraz więcej informacji na temat XIX Ogólnopolskiej Konferencji organizowanej przez firmę Blattin można znaleźć TUTAJ.

 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
KONGRES EKMA 2021