Niespodziewana zmiana terminu kolejnej edycji targów rolniczych

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
25-10-2018,16:05 Aktualizacja: 26-10-2018,8:57
A A A

Trzecia edycja Centralnych Targów Rolniczych w podwarszawskim Nadarzynie, które miały odbyć się w dniach 30 listopada - 2 grudnia br. zostanie zorganizowana w nowym terminie, tj. w dniach 1-3 lutego 2019 roku.

Organizator targów podkreśla, ze powodem przesunięcia imprezy jest organizacja w pierwotnym terminie przez Ministerstwo  Rolnictwa i Rozwoju Wsi, patrona honorowego Centralnych Targów Rolniczych, innego wydarzenia branżowego - Narodowej Wystawy Rolniczej.

Paweł Tomaszewski, CNH Industrial Polska, new holland, produkcja kombajnów, zakłady CNH Industrial Polska w Płocku

Rusza wielka inwestycja. W nowej hali powstaną nowoczesne kombajny

CNH Industrial Polska zamierza wybudować na gruntach kupionych od miasta Płocka halę montażową o powierzchni ok. 2 ha. Planuje też uruchomienie produkcji nowoczesnych kombajnów serii CX5 i CX6, większych niż wytwarzane obecnie. Budowa nowej...
"Centralne Targi Rolnicze organizowane są z myślą o wszystkich przedstawicielach branży. Dzięki przesunięciu terminu targów zarówno wystawcy, jak i odwiedzający będą mogli wziąć udział w obu wydarzeniach, mających kluczowe znaczenie dla branży rolno-spożywczej" - czytamy w komunikacie.

Organizatorzy są przekonani, że Centralne Targi Rolnicze organizowane na początku lutego, będą stanowić dobre otwarcie nowego sezonu rolniczego i pozwolą osiągnąć wystawcom lepsze efekty sprzedażowe.

- Naszą intencją jest, aby CTR w nowej dacie otwierały sezon rolniczy w Polsce i stały się platformą do prezentacji oferty wystawców oraz owocnych spotkań biznesowych. Jest to bowiem czas, kiedy zarówno rolnicy jak i przedsiębiorcy podejmują kluczowe decyzje inwestycyjne - podkreśla Anna Pieniążek, dyrektor Centralnych Targów Rolniczych.

- Pomimo przesunięcia terminu targów, swój udział w rozmowach biznesowych w ramach programu Hosted Buyers na Centralnych Targach Rolniczych 2019 zadeklarowały już delegacje z Senegalu, Sudanu, Indii, Ukrainy, Kazachstanu, Białorusi, Rosji, Egiptu, Algierii, ZEA, Litwy, Albanii, Angoli, Turcji oraz Kataru - dodaje.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement