Naturalny dodatek paszowy Fulvi Force

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Mirosław Lewandowski | lewandowski@apra.pl
27-09-2022,12:30 Aktualizacja: 27-09-2022,12:35
A A A

Dodatek paszowy Fulvi Force od firmy Kya Animals to skondensowany wyciąg z roślin o wysokim stężeniu kwasu fulwowego, minerałów, witamin, aminokwasów, fitozwiązków i innych składników odżywczych naturalnego pochodzenia.

Producent podkreśla, że wpływają one na odżywienie i detoksyfikację organizmów zwierząt powodując lepsze trawienie, zapobiegając kwasicy, ketozie i innym jednostkom chorobowym.

Fulvi Force jest pozyskiwany ze złóż rozłożonej materii organicznej w Stanach Zjednoczonych naturalnie bogatych w kwasy humusowe, huminowe i fulwowe, a nie z węgla brunatnego.

mleko, produkcja mleka, mleczarstwo, skup mleka, energia, gaz, prąd, minister rolnictwa, produkcja mleka, skup mleka

Producenci mleka i przetwórcy stoją w obliczu licznych zagrożeń

Polskie mleczarstwo stoi przed dużymi wyzwaniami. Są one związane głównie z zapowiadanymi ograniczeniami dostaw prądu i gazu. Mogą one wpłynąć na redukcję produkcji artykułów mleczarskich. - Część spółdzielni mleczarskich może...

Produkt nie jest rozcieńczany wodą ani wzbogacany żadnymi innymi dodatkami. Charakteryzuje się wysokim stężeniem samego kwasu fulwowego, który wykazuje najbardziej pozytywne działanie na organizmy żywe.

Fulvi Force nie zawiera substancji chemicznych, sztucznych barwników, polepszaczy smaku i konserwantów. Jest to produkt bez GMO, naturalny i biodegradowalny. Może być stosowany w gospodarstwach ekologicznych.

Kya Animals informuje, że wpływa on na lepszą konwersję paszy i większą zawartość jednostek tłuszczu w mleku oraz obniżenie liczby komórek somatycznych.

Fulvi Force może być stosowany także u cieląt już od pierwszych tygodni ich życia.

Firma zapewnia o pozytywnych wynikach stosowania Fulvi Force już po okresie 8 tygodni, chociaż pierwsze efekty są widoczne po kilku dniach od rozpoczęcia stosowania.

pogłowie bydła, krowy mleczne, krowy mięsne, cielęta, buhaje, opasy, cena żywca, import bydła, bydło dorosłe

Pogłowie bydła rośnie. Wciąż najwięcej jest krów

Pogłowie bydła w czerwcu 2022 r. liczyło 6 444,1 tys. sztuk i było wyższe o 0,7% w stosunku do czerwca ubiegłego roku. Zwiększenie liczebności stada bydła ogółem wynikało ze wzrostu pogłowia cieląt oraz pogłowia bydła w wieku 2 lat i...

Fulvi Force nie wymaga specjalnych warunków przechowywania dzięki wysokiemu pH.

Kya Animals podkreśla, że Fulvi Force jest jedyną na rynku europejskim formułą dla zwierząt i roślin opartą na czystym kwasie fulwowym pozyskiwanym bezpośrednio ze złóż metodą w 100% organiczną.

Kwas fulwowy to naturalny komponent gleby. Bierze znaczący udział w cyklu rozwoju roślin, żywienia zwierząt, a finalnie także ludzi będąc naturalnym elementem łańcucha pokarmowego.

Kwas fulwowy jest w 100% przyswajalny i bezpieczny dla każdego organizmu żywego. Stanowi dobre źródło minerałów, kwasów organicznych, witamin i enzymów. Jest antyoksydantem oraz ma właściwości chelatujące i detoksykacyjne, a ponadto odkwasza organizm i pomaga utrzymać odpowiednie pH.

Więcej informacji na temat hodowli bydła oraz produkcji mleka znajdziesz w magazynie "Hoduj z Głową Bydło"  ZAPRENUMERUJ

Książki warte polecenia: Sygnały racic|Rozród - Praktyczny przewodnik zarządzania rozrodem (Cow Signals) 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement Advertisement
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu

WAŻNE TERMINY

17.10.2022 - rusza wypłata zaliczek na poczet płatności bezpośrednich

3.01.2022– 30.12.2022 - inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej

1–31.12.2022 - dopłaty do składek ubezpieczenia zwierząt