Myjka wysokociśnieniowa Kärcher, która wyczyści wszystko

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: ARTYKUŁ SPONSOROWANY | redakcja@agropolska.pl
26-10-2020,12:20 Aktualizacja: 27-10-2020,14:05
A A A

Poszukujesz urządzenia innego niż wszystkie? Profesjonalna myjka HDS 10/20-4 M to odpowiedź na Twoje potrzeby związane z czystością firmy! Największymi zaletami tego urządzenia wysokociśnieniowego są mobilność, intuicyjna obsługa oraz łatwość manewrowania. Teraz masz niepowtarzalną szansę do tego, aby kupić myjkę wysokociśnieniową w niższej cenie, sprawdź jak!

Promocja STARE NA NOWE na mjm.com.pl

Urządzenia od marki Kärcher są udoskonalane z roku na rok, a nasi stali klienci doceniają innowacyjne technologie! Akcja promocyjna „Stare na nowe” daje szansę na zapoznanie się z nowymi myjkami, które posiadają nowoczesne tryby oraz funkcje pracy! Jeżeli od dawna przymierzasz się do zakupu jednego z trzech poniższych urządzeń, to jest ku temu dobra okazja!

  • HDS 5/15 U
  • HDS 8/18-4 C
  • HDS 10/20-4 M

Jak działa nasza najnowsza promocja? To bardzo proste! Wystarczy, że oddasz swoje stare i dowolne urządzenie ciśnieniowe w salonach sprzedaży Kärcher Center MJM Jaroszyńscy i zyskasz -15% rabatu na zupełnie nowe profesjonalne urządzenie ciśnieniowe HDS! Dodatkowa nagroda została przewidziana dla osoby, która odda najstarszy produkt w Polsce! Do wygrania jest kosiarka akumulatorowa LMO 18-36 posiadająca w zestawie szybką ładowarkę oraz baterię 18 V/5.0 Ah!

Poznaj myjkę wysokociśnieniową HDS 10/20-4 M!

Myjka ciśnieniowa HDS 10/20-4 M marki Kärcher to Twój komfort użytkowania! Panel z wyświetlaczami LED jest bardzo intuicyjny, a jego obsługa dziecinnie prosta! Dzięki temu transport myjki jest banalny, a same jej używanie przyjemne, nawet dla osób bez doświadczenia z urządzeniami wysokociśnieniowymi! Pamiętaj o tym, że serwisowanie i konserwacja myjki nie jest problemem, ponieważ komponenty do niej są dostępne od ręki!

Ergonomia pracy urządzenia to podstawa

Po włączeniu funkcji zwiększającej ekonomię pracy urządzenia (eco!efficiency) woda w nim podgrzewana jest maksymalnie do temperatury 60°C! Silne zabrudzenia nie mają szans z takim ciśnieniem! Myjka nie zużywa dużo paliwa i zmniejsza jego spalanie nawet o 20%!

Środki zmiękczające wodę (RM 110 ASF) są ochroną dla myjki, ponieważ zabezpieczają ją przez korozją oraz odkładaniem się kamienia kotłowego.

Jak używać środków zmiękczających?

Wystarczy, że wsuniesz butelkę ze środkiem czyszczącym w odpowiednią kieszeń i gotowe! Urządzenie jest w stanie zidentyfikować środek, dzięki chipowi umieszczonym na jego opakowaniu. Jest to niesamowicie wygodne i przyjemne rozwiązanie! Myjka wysokociśnieniowa to sprytne urządzenie i za każdym razem, gdy brakuje środka pielęgnacyjnego sygnalizuje Ci o tym! Inteligentny filtr wodny w urządzeniu chroni pompę przed zanieczyszczeniami, które pochodzą z wody. Myjka, dzięki temu działa bez zarzutu i skutecznie! Pamiętaj, że filtr wodny możesz samodzielnie wymontować i w razie potrzeby wyczyścić!

Twoje bezpieczeństwo pracy

Jeżeli martwisz się o bezpieczeństwo swojego urządzenia, to możesz być spokojny! Filtr wodny w myjce jest z nią bezpośrednio zintegrowany i zabezpiecza ją przed przedostającymi się cząstkami brudu! Dodatkowo termostat, który jest wbudowany w urządzenie, mierzy jego temperaturę i wyłącza automatycznie silnik, gdy temperatura przekroczy 300°C. Pompa wysokociśnieniowa jest zabezpieczona i ma długą żywotność, dzięki systemowi tłumienia drgań SDS!

Gwarancja zadowolenia!

Co sprawia, że myjka ciśnieniowa HDS 10/20-4 M jest tak funkcjonalna i lubiana wśród klientów? Przede wszystkim jest wielofunkcyjna i spełnia bardzo wysokie wymagania! W trakcie pracy urządzenia możesz się poruszać, a sama myjka ma w swojej obudowie specjalny schowek do przechowywania środków czyszczących oraz innych akcesoriów! Od teraz masz wszystko pod ręką!

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
WAŻNE TERMINY

19.10 - 30.11.2020 wsparcie finansowe na tworzenie grup producentów  <-- zobacz więcej

26.10 - 24.11.2020 dotacje do tzw. małego przetwórstwa i rolniczego handlu detalicznego <-- zobacz więcej

15.10 - 31.12.2020 300 tys. zł na odtworzenie potencjału produkcji rolnej <-- zobacz więcej

29.10 - 30.11.2020 rozpoczęcie działalności pozarolniczej na wsi <-- zobacz więcej

30.11.2020 Powszechny Spis Rolny

31.12.2020 pomoc w związku z COVID-19 dla poszkodowanych przez suszę