MasterChef na Agro Days. Dni Hodowcy. Mamy kolejny konkurs

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Mirosław Lewandowski | lewandowski@apra.pl
27-11-2018,11:00 Aktualizacja: 27-11-2018,15:21
A A A

Damian Kordas, kucharz, zwycięzca programu MasterChef oraz student weterynarii zaprasza na Agro Days. Dni Hodowcy.

Damian Kordas zabierze uczestników Agro Days. Dni Hodowcy w kulinarną podróż po pysznych smakach. Będzie również panelistą w konferencji otwierającej "Żywność pod presją? Odpowiedzialna produkcja, świadoma konsumpcja".

- Chcemy zaprosić przedstawicieli wszystkich zainteresowanych grup do dyskusji na temat odpowiedzialnej produkcji oraz świadomej konsumpcji. Wierzymy, że Polska jakość to nie tylko efekt podążania za światowymi trendami, ale także ich kreowanie i wyznaczanie - mówi Adam Zaleski, dyrektor generalny De Heus, organizator Agro Days. Dni Hodowcy.

De Heus, w związku z Agro Days. Dni Hodowcy przygotował również kolejny konkurs. Wystarczy przesłać przepis na swoje ulubione danie z drobiu, wieprzowiny, wołowiny lub jajek, by dać sobie szansę na wygranie m.in. wspólnego gotowania z Damianem Kordasem, zwycięzcą programu MasterChef podczas Agro Days. Dni Hodowcy 2019.

Na właścicieli najbardziej oryginalnych i smakowitych przepisów czeka aż 9 nagród. Cztery główne w czterech kategoriach tj. drób, wieprzowina, wołowina, jajka to gotowanie z MasterChefem, smartwatch oraz zestaw gadżetów.

budynki inwentarskie, chlewnie, fermy drobiu, pomiar hałasu, Laboratorium Badawcze Agra-Matic

Obowiązkowe pomiary hałasu w obiektach inwentarskich

Hałas, czyli dźwięki o częstotliwości 16-16 000 Hz, zgodnie z prawem to zanieczyszczenia. Aby chronić przed nimi środowisko, należy przestrzegać norm, w czym pomagają regularne pomiary hałasu, którego źródłem mogą być np. instalacje w...

Nagrodę specjalną tj. koszulkę i pendrive można wygrać za wyjątkowe zdjęcie potrawy. Organizatorzy przygotowali również cztery wyróżnienia, za które uczestnicy konkursu otrzymają zestaw gadżetów tj. fartuch, czapkę kucharską, kubek, notes i długopis.

Na popisowe przepisy organizatorzy konkursu czekają do 14 grudnia do godziny 18.00.

Hodowcy i producenci bydła, drobiu oraz trzody chlewnej 2 i 3 lutego 2019 roku wezmą udział w drugiej edycji Agro Days Dni Hodowcy tj. wydarzenia organizowanego przez firmę De Heus.

Druga edycja Agro Days. Dni Hodowcy odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo w Warszawie. Organizatorzy tego wydarzenia ponownie postawili na formułę biznesowo-edukacyjną wydarzenia, która łączy dwa formaty tj. konferencję oraz targi.

Partnerzy wydarzenia, jak informuje De Heus, reprezentują wszystkie obszary hodowli bydła, drobiu i trzody chlewnej, ale nie tylko. Dzięki przyjętej formule odwiedzający mogą w jednym miejscu zdobyć wiedzę, która pomoże im jeszcze bardziej rozwinąć swoje gospodarstwa i osiągać jeszcze lepsze wyniki produkcyjne.

Organizatorzy Agro Days. Dni Hodowcy 2019 zachęcają do polubienia profilu tego wydarzenia na Facebooku.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement
WAŻNE TERMINY

25.05.2021-25.06.2021 dopłaty z tytułu zużytego materiału siewnego zobacz więcej

17.05 - 27.06.2021 dofinansowanie z PROW 2014-2020 do prywatnych lasów zobacz więcej

28.05.2021 - 30.06.2021 pomoc dla pszczelarzy zobacz więcej