Massey Ferguson - nowy dystrybutor w Finlandii

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Tomasz Bujak | bujak@rpt.pl
24-04-2016,8:00 Aktualizacja: 24-04-2016,8:32
A A A

Nowy dystrybutor MF w Finlandii Turun Konekeskus Oy, ma być kolejnym dystrybutorem sprzedaży całej oferty MF. Głównym celem takiego posunięcia marki dla jednej z marek AGCO, ma być znaczące wzmocnienie pozycji marki MF w Finlandii i zwiększenie sprzedaży poprzez powołanie nowego partnera dystrybucyjnego.

Turun Konekeskus Oy ma przejąć sprzedaż i wsparcie dla pełnej linii produktów Massey Ferguson w Finlandii łącznie ze sprzedażą ciągników, maszyn do zbioru siana, pasz i urządzeń do przeładunku towarów. Ta pełna linia produktów stanowi najszerszą gamę maszyn rolniczych MF kiedykolwiek dostępnych w Finlandii. Rolnicy w kraju będą mogli kupić sprzęt żniwny MF po raz pierwszy od wielu lat, podczas gdy maszyny do zbioru siana i pasz stanowią całkowicie nowe dodatki do linii produktów Massey Ferguson.

26 dilerów

Turun Konekeskus, z siedzibą w Turku, jest wysoce doświadczoną firmą w pełnym zakresie usług związanych z dystrybucją maszyn. Firma posiada 14 regionalnych biur sprzedaży i 26 dilerów zlokalizowanych w całej Finlandii. - Serdecznie witamy Turun Konekeskus w rodzinie Massey Ferguson. Powołanie spółki jako naszego nowego partnera sygnalizuje zupełnie nowe podejście do dystrybucji wszystkich produktów MF w Finlandii, które będą miały tu silny, pozytywny wpływ na naszych wielu klientów. Turun Konekeskus jest całkowicie niezależną organizacją z ogromnym doświadczeniem i idealnym partnerem do intensyfikacji naszych działań na tym niezwykle ważnym rynku.

Massey Ferguson 6612

Massey Ferguson 6612. Ciężkie 120 KM

MF 6612 jest najmniejszym z modeli w nowej wciąż serii 6600. Ciągnik dysponuje mocą maksymalną 135 KM. Producent podaje moc maksymalną 120 KM, gdyż 15 KM uwalnia się przy dużym obciążeniu silnika lub gdy przekracza on 1950 obr./min przy załączonym...

Massey Ferguson posiada wieloletnie relacje z fińską społecznością rolniczą i to jest początek ekscytującej nowej ery, która scementuje ten ścisły związek jeszcze bardziej. Nasze nowe umowy dystrybucyjne dedykowane dla marki Massey Ferguson, w połączeniu z naszą szerszą gamą produktów dadzą nową energię i bodziec do rozszerzania ekspansji tej marki w kraju. Jesteśmy gotowi do znacznej ekspansji na tym konkurencyjnym rynku– stwierdził Richard Markwell, wiceprezes i dyrektor zarządzający marką w regionach Europa / Afryka / Bliski Wschód. - Jesteśmy bardzo dumni z rozpoczęcia współpracy z Massey Ferguson. Marka MF oferuje doskonałe produkty, a wraz z jej silnym dziedzictwem, jest ceniona na rynku fińskim. Nowa umowa daje naszej firmie doskonałą okazję do zwiększenia i wzmocnienia naszej oferty sprzedaży i serwisu i osiągnięcia coraz wyższego poziomu satysfakcji klienta. W wyniku nowego partnerstwa, realizujemy plany dalszego rozwoju naszej sieci serwisowej w 26 placówkach - stwierdził Pasi Vesamo, przewodniczący Turun Konekeskus Oy.
 

 

Poleć
Udostępnij
ass="left">Skomentuj
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!

 

WAŻNE TERMINY

Od 2.01.2023- 29.12.2023 - rolnicy, którzy ponieśli straty w wyniku klęsk żywiołowych lub ASF, mogą starać się o środki finansowe na inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej